El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Moteriškų rūbų formos

at (9)

Moteriški rūbai dauguma vyrų kelia asociacijas su ilgu klaidžiojimu parduotuvėse, pavargusiomis kojomis ir nemenkomis išlaidomis, tačiau tai nebūtinai turi būti taip jau blogai, verta sulaužyti stereotipą, šiek tiek pasidomėti apie moterims skirtus rūbus, tendencijas bei madas ir tuomet klajonės po parduotuves nebus tokios varginančios. Be to, maloniai nustebinsite savo damą, pasiūlydami ar patardami jai.

Visų pirma reikia suvokti, kad moteriški rūbai yra gerokai įvairesni nei vyriški, jų pasirinkimas daug didesnis ir net vienas smulkus elementas yra labai svarbus, tad jei moteris sako, kad rūbas jei neįtinka ar nepatinka – neverta nė ginčytis. O norint patarti bene geriausias parametras yra kūno figūros tipas.

Jei Jūsų damos figūra daugmaž atitinka smėlio laikrodžio formą (tokiai formai priskiriami ir laikomi idealūs parametrai 90-60-90) – jai tiks vos ne visi rūbų stiliai, kirpimo modeliai. Idealiausiai tokioms moterims tiks rūbai, pabrėžiantys kūno linijas.

Berniukiškos figūros savininkėms tiks tokie rūbai, kurie pabrėš jų moteriškumą, čia netiks kelnės, marškiniai, tačiau tokie moteriški rūbai, kaip pūsti sijonai, lininė palaidinė – kuo puikiausiai derės. Jūsų partnerė tokios figūros? Patarkite jei dekoruotą, išraiškingą suknelę ir prie jos derančius aukštakulnius.

Kriaušės formos figūra moterims rekomenduojama dėvėti rūbus, kuo mažiau ryškinančius apatinę kūno dalį. Tai platesnių pečių švarkeliai, megztiniai, puikiai tinka ir marškiniai pūstomis rankovėmis, be to, pastebima, kad daug geriau dera tamsios kelnės ar sijonas ir šviesi viršutinė dalis, o ne atvirkščiai, tad moteriški rūbai, kuriuos siūlysite turėtų būti būtent tokių atspalvių.

Obuolio formos figūros savininkėms, priešingai nei kriaušės formos, reikėtų vengti marškinių pūstomis rankovėmis. Daug labiau tinka marškinėliai ar kiti moteriški drabužiai gilesnėmis iškirptėmis. Taip pat puikiai tiks jei pasiūlysite tuniką, plačias ir platėjančias palaidines.

Pagal kūno formą, jos tipą nesunku išsirinkti ir išrinkti drabužius, tačiau dar kartą verta pabrėžti, kad moteriški drabužiai visų pirma turi patikti tai moteriai, kuri juos dėvės. Todėl nėra nieko svarbiau už jos pačios nuomonę, skonį, pomėgius. Be to, didelę įtaką pasirinkimui gali turėti ir gyvenimo būdas. Aktyviam gyvenimui labiau tinka sportiškesni, laisvesni rūbai, solidžių vakarėlių lankytojoms daugiau dėmesio reikia skirti prabangai, formaliems drabužiams, tad atsižvelgti reikia ir į tai, kur, kaip ir kada rūbai bus dėvimi.