El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Moterų apsipirkimo ypatumai

Rūbai moterims, kaip ir vyrams, būtinas dalykas, be kurio komfortiško gyvenimo įsivaizduoti nepavyks, kadangi tai yra įprasta, suteikia šilumą, leidžia susikurti savitą stilių, sukurti kitokį savo įvaizdį, taigi, kaip išsirinkti aprangą, kad ji atitiktų visus lūkesčius ir puoštų Jus.

 

2014-04-28 at 18-56-35

Dažniausiai rūbai moterims yra siūlomi bendro pobūdžio drabužių parduotuvėse, tačiau Lietuvoje daugėja ir specializuotų, vien moterims skirtų, ir elektroninių drabužių parduotuvių, todėl apsipirkti ir rasti sau tinkamus rūbus darosi vis lengviau ir lengviau, nebereikia kaip anksčiau ilgai ieškoti, laukti naujų siuntų ar patiems vykti į svečias šalis vien tam, kad įsigyti tokį rūbą, kurio tikrai norisi. Galima sakyti, kad Lietuvos prekybos vietos per pastaruosius keletą metų labai stipriai pajudėjo į priekį.

Bandantiems rasti idealiausiai Jūsų poreikius atitinkančius drabužius neretai iškyla problema: kol rūbas kabo, jis atrodo puikus, tinkamas, tačiau matuojantis išvaizda labai pakinta, rūbas nebeatrodo patrauklus, nepuošia. Taip yra todėl, kad tai nėra Jūsų figūros tipui ar veido bruožams tinkamas drabužis. Vieni Jus gali storinti, kiti išryškina tas vietas, kurių nereikia ryškinti, dar kiti iš esmės pakeičia Jūsų išvaizdą, ją sugadina. Dėl šios priežasties labai dažnai siūloma atsižvelgti į savo kūno tipą, tinkamai įvertinti tiek save, tiek savo poreikius aprangai.

Kaip išsirinkti rūbus moterims pagal figūros tipą gali padėti atsakyti bet kuris pardavėjas, tačiau šį bei tą vertą suvokti ir Jums. Visų pirma tai, kad rūbai turėtų išryškinti tas kūno dalis, kurios mažiau ryškios, pavyzdžiui, tinkamiausi rūbai moterims su kriaušės tipo kūno formomis yra tokie, kurie paryškina viršutinę kūno dalį ir tik smėlio laikrodžio formos kūną turinčios dailiosios lyties atstovės gali pasidžiaugti tuo, kad joms tinka bene visi rūbai. Ne veltui sakoma, kad tai idealiausia kūno forma.

Kad ir kokia Jūsų kūno forma, rūbai moterims siuvami taip, kad patenkintų kuo didesnį kiekį perkančiųjų, todėl jų labai didelis pasirinkimas, stengiamasi net panašius drabužius pasiūlyti tinkamus skirtingiems žmonėms. Be to, pastebima, kad moterims siūlomi rūbai tampa vis jaunatviškesni, siūloma rinktis madingus, išvaizdžius ir puošnius rūbus ne tik jaunoms damoms, bet ir vyresnio amžiaus moterims, kurios nori atrodyti gerai, mėgsta pasipuošti ir yra linkusios toliau gyventi aktyvų gyvenimą, pasivaikščiojant ne tik savo kieme, bet ir mieste, prekybos centruose ar bet kur kitur, tad visai nesvarbu, jums 16, 30 ar 60 – rūbų pasiūla įvairaus amžiaus moterims tikrai pakankamai didelė.