Pirkiniai / Paslaugos

Mp3 grotuvai

Ką turėtumėte žinoti, prieš perkant mp3 grotuvą?

Mp3 grotuvai
Mp3 grotuvai

Sparčiai pirmyn žengiančios technologijos mus išlaisvino nuo daugelio dalykų ir suteikė patogumo mūsų kasdienybei. Štai ir mp3 grotuvai šiandien jau visai kiti nei buvo prieš  kelis ir daugiau metų. Mes ne tik laisvai galime klausytis vieno kompakto, bet ir klausytis radijo. Be to, naujieji mp4 grotuvai jau leidžia ir atkurti vaizdo įrašus. Lietuvoje tokio tipo produktų gausa tiesiog stebina. Beveik kiekvieną mėnesį pristatomas vis naujas mp3 grotuvas su dar naujesne įranga ir dar didesnėmis galimybėmis. Firmos kovoja dėl pirkėjų, o pirkėjai jau visai pasimetę prekių pasiūloje. Jus domina muzikinis grotuvas, tačiau nežinote, kokie mp3 grotuvai yra geresni ir tinkamesni būtent Jums? Tokioje situacijoje yra atsidūręs ne vienas… Tad prieš perkant šią prekę, naudinga šiek tiek pasidomėti, kokie mp3 grotuvai šiuo metu siūlomi rinkoje bei išsiaiškinti savo poreikius ir finansines galimybes.

Dizainas

Vienas iš pačių paprasčiausių, bet dažnai reikšmingiausių dalykų pirkėjams – mp3 grotuvo išvaizda. Paskutiniu metu pasiūloje galime pastebėti pačių įvairiausių mp3 grotuvų. Tai ir ryškių spalvų ir nestandartinių formų aparatai. Kai kurios įmonės net siūlo itin mažus grotuvus, kurie praktiškai telpa delne. Reikia atminti, kad skirtingo dizaino grotuvai gaminami skirtingiems žmonėms. Štai, pavyzdžiui, grotuvai, skirti jaunimui yra itin išvaizdūs. Jie dažniausiai yra labai elegantiški ir spalvoti. Sportininkams ar verslininkams skirti acme mp3 grotuvai visada yra labai kompaktiški, tačiau galingi. Dažnai nuo grotuvo išvaizdos priklauso ir jo kaina. Tad ne visada verta pasiduoti tik gražiai išvaizdai. Labai svarbu, kad išvaizda atitiktų kokybę, nes kartais itin dailūs iš tiesų yra negalingi arba labai mažos atminties.

Atmintis

Brangūs ar pigus mp3 grotuvai dažniausiai būna kelių atminties rūšių: kietojo disko, kurie talpina nuo 400 iki 1200 CD arba mikrodisko, kurių talpa 50 – 120 CD. Taip pat dar yra atminties kortelės aparatai, kurie talpina nuo 1 iki 20 CD ir paprasti CD grotuvai, kuriuose telpa iki 120 dainų. Pirmieji patys pranašiausi atminties atžvilgiu. Jie savo kietajame diske gali sutalpinti iki 20 GB muzikos. Tai reiškia, kad šitas grotuvas gali saugoti didžiąją dalį Jums patinkančios muzikos. Žinoma, tai nėra tie aparatai, kurie skirti sportuojantiems žmonėms, tačiau jie nepamainomi kelionėse. Štai tarpinis variantas galėtų būti mikrodisko grotuvas, kuris talpina mažiau, tačiau pakankamai daug muzikos ir yra gerokai išvaizdesnis nei kietojo disko grotuvas. Patys populiariausi, ko gero, yra atminties kortelės įrenginiai, nes jie netalpina labai daug atminties, tačiau yra atsparūs smūgiams ir labai patogūs. Jie dažniausiai būna nedidelio dydžio, turi kokybišką bateriją bei įvairių papildomų funkcijų.

Kaina

Ne paslaptis, kad mp3 grotuvai ir ju kainos šiandien yra gana svarbus dalykas kiekvienam pirkėjui. Nuo ko kaina priklauso? Dažniausiai nuo išvardintų grotuvo savybių. Žinoma brangiausi bus itin galingi ir dailūs mp3 grotuvai kainos taip pat gali būti nevienodos skirtingose pardavimo vietose. Net internete, kur mp3 grotuvai pigiau, įvairiuose tinklalapiuose kainos gali labai smarkiai skirtis. Be didelių komplektacijų ir reikalavimų, patogų ir kokybišką grotuvą galima įsigyti ir už 100 litų. O štai naujausi mp3 grotuvai jau kainuos kelis kartus brangiau. Kad kaina atitiktų ne tik grotuvo kokybę, bet ir Jūsų reikalavimus, geriausi pasitarti su parduotuvės konsultantu arba žmogumi, besidominčiu technika. Būtent tiems, kurie šioje srityje išmano nedaug, atsiranda didelė rizika įsigyti itin brangų ir prastos kokybės grotuvą. Visi mp3 grotuvai yra skirtingi ir ne visų kaina atitinka jų kokybę. Kai jau išsirinkote Jums reikalingą aparatą, prisiminkite, kad daugelyje technikos parduotuvių galite pasirinkti ilgalaikį mokėjimo būdą. Tai galimybė įsigyti Jums patinkantį pirkinį ir nepajusti didelių finansinių nepatogumų.