Laisvalaikis / Pomėgiai

Muzika Nemokamai

Jeigu norite gauti savo mėgstamiausio atlikėjo muzikos, tačiau neturite pakankamai pinigų nusipirkti originalių plokštelių tuomet galite gauti muzikos nemokamai internete. Dabar tai padaryti yra iš tiesų labai paprasta, kadangi atsirado nemažai muzikinių portalų, kuriuose rasite ne tik naujausias apžvalgas, interviu, galimybę klausytis radijo iš viso pasaulio internete, tačiau ir turėsite unikalia galimybę naudotis muzika nemokamai.

Kai kurie garsūs atlikėjai parduoda savo įrašus, o kai kurie tiesiog atiduoda nemokamai. Kitais žodžiais, jie tiesiog platina savo įrašus nemokamai internetu. Taigi, dabar dažnai galite gauti progą net gi atsisiųsti naują savo mėgstamo atlikėjo albumą iš oficialaus tinklapio. Na, o jeigu ten neradote – tuomet ieškokite muzikiniuose portaluose, kurie siūlo nemokamą mp3 muziką. Žinoma, ne visus tenkina mp3 įrašo kokybė, kai kurie žmonės nori CD kokybės. Tokiems melomanams reikės paieškoti šiek tiek ilgiau, kadangi aukštesnės kokybės formatas internete nėra toks populiarus. Nepaisant to, galima rasti ir WAV ir FLAC formatų nemokamos muzikos, kuri ir atitinka originalios kompaktinės plokštelės kokybę.

Muzika nemokamai yra ne tik nemokamų albumų parsisiuntimai. Jeigu nenorite siųstis muzikos, galite jos tiesiog nemokamai klausyti internetu. Kaip tai padaryti? Yra gausu internetinių radijo stočių, kurias galite rasti paieškos pagalba arba internetinės nemokamos muzikos kataloguose. Pasirinkti galėsite iš savo pačių mėgstamiausių stilių – nuo įvairios elektronikos kaip House, Dancehall, Dubstep iki klasikinės muzikos ar net metalo. Negana to, galėsite susikonfigūruoti savo radijo stotį pagal pageidavimus – pavyzdžiui, turėsite galimybę nustatyti trijų skirtingų žanrų muziką, kuri gros jūsų sukonfigūruotoje radijo stotyje.

Taigi, yra daugybė įvairių portalų, kur muzika nemokamai. Jeigu anksčiau reikėdavo ilgai taupyti pinigus, kad galėtumėte nusipirkti savo mėgstamo atlikėjo albumą, tai šiais laikais nebebūtina pirkti brangių užsienietiškų originalių plokštelių, jeigu norite turėti puikią muzikinę kolekciją. Užtenka tiesiog turėti priėjimą prie interneto ir mokėti įsirašyti kūrinius į kompiuterį arba susirasti jums patinkančią nemokamą interneto radiją.