Pirkiniai / Paslaugos

Tobula apranga miegamojo deivei

naktinukaiMoterys ypatingos, nes jos nori būti gražios, patrauklios, grakščios ne tik visą dieną, bet ir naktį. Todėl naktiniai rubai moterims tokie pat svarbūs kaip ir dėvimi aktyvuoju paros metu. Renkantis naktinius tenka atkreipti dėmesį į daugelį dalykų, apie kuriuos ne visada pagalvojame. Tad keletas patarimų, kaip išsirinkti idealiai tinkančius naktinius miegamojo apdarus.

Tinkamai pasirinkta medžiaga užtikrina patogumą

Geri naktiniai – ne tik gražūs, bet ir patogūs bei draugiški moters kūnui. Šią savybę gali užtikrinti tik tinkamas audinio pasirinkimas. Moteriški naktiniai, kaip ir visi kiti drabužiai gaminami iš daugybės skirtingų medžiagų. Kiekvienas gamintojas leis Jums pasirinkti iš:

  • Šilkinių audinių. Šilkiniai naktinukai yra slidūs, lengvai krentantys, kuriantys grakštumo įspūdį. Kai kuriuos moterys teigia, kad su jais padidėja prakaitavimas, todėl naktį ar ryte dažnai patiriamas diskomfortas, tačiau tai tik subjektyvi nuomonė;
  • Medvilninių naktinukų, kurie populiarūs tarp įvairaus amžiaus silpnosios lyties atstovių. Nuo pat mažens mergaitės rengiamos natūraliais medvilniniais naktinukais, kurie ypač malonūs odai, nesukelia jokių alergijų, kitų nepageidaujamų odos reakcijų. Moterys, kurios vertina natūralumą ir absoliutų komfortą, taip pat visą gyvenimą lieka ištikimos šiai laiko patikrintai medžiagai;
  • Gipiūrinių audinių. Tokie miego rūbai atrodo itin seksualiai ir moterį paverčia tikra miegamojo karaliene. Erotika, seksualumas ir didelis įspūdis partneriui tiesiog garantuotas, jei prie Jūsų kūno prigludę gipiūriniai sexy naktinukai;
  • Įvairių sintetinių audinių. Iš sintetikos pagaminti naktinukai, pižamos turėtų būti dėvimi tik retais atvejais. Dažnai jie atrodo itin patraukliai, puikiai priglunda prie kūno, tačiau kasdien su jais miegant, kuriamas nepriimtinas odai mikroklimatas. Todėl specialistai teigia, kad sintetiniai naktiniai drabuziai moterims turėtų būti dėvimi tik specialiomis progomis.

Pasirinkę Jūsų kūnui ir skoniui tinkantį audinį jausitės išties puikiai, patogiai, pabusite gerai pailsėję bei apsisaugosite nuo įvairių odos ligų, alergijų.

Nepasiklyskite pasiūloje

Pasirinkus medžiagą, dar teks įvardyti, kokio tipo naktinuku norėtumėte. Gamintojai siūlo rinktis nuo trumpučių suknelių tipo naktinių iki šiltų pižamų, kurias sudaro flanelinės kelnės ir palaidinė ilgomis rankovėmis. Šis pasirinkimas daugiausia priklauso nuo asmeninių pomėgių: vieni mėgsta naktį jaustis itin šiltai, kiti mėgsta vėsą ir netoleruoja nuolatinio odos kontakto su drabužiais. Kai kurios moterys naktį geriausiai jaučiasi vilkėdamos laisvus suknelės tipo naktinukus, kitos yra ištikimos šortams ar kelnėms, su kuriomis galima ne tik miegoti, bet ir klaidžioti po namus ilgais savaitgalių rytais. Žinoma, įsigijus patogius miego drabužius, visada spintoje gali būti saugomi ir ne tokie malonūs kūnui, bet intriguojantys erotiniai naktiniai, skirti tik specialioms progoms.

Kurstykite aistros ugnį

Erotiniai naktinukai reikalingi kiekvienai žaismingai ir aistringai moteriai. Juk išskirtinis miego drabužis ne tik padidina pasitikėjimą savimi, bet ir sukelia partnerio pasigerėjimą, sukuria palankią aplinką jo fantazijoms. Negalvokite, kad visapusiškai sėkmingiems santykiams pakanka nuoširdaus bendravimo, pasitikėjimo ir atvirumo, visada ateina laikas, kai tenka kurstyti meilės ir aistros ugnį. Tad būkite tam pasiruošusi ne tik dvasiškai, bet ir fiziškai – iš anksto pasirūpinusi tinkamais apdarais bei kitais viliojančiais aksesuarais.

Dieną spindėkite moteriškumą ir patrauklumą, dėvėdamos puikiai Jūsų figūrai tinkančiais rūbais. Naktį palepinkite savo kūną išskirtiniu komfortu, o partnerį – kraują kaitinančiais reginiais, kuriuos padeda sukurti seksualūs naktinukai. Ieškokite idealiai Jums tinkančio varianto ir tegul naktiniai rubai moterims tampa galbūt ne pagrindine, tačiau labai svarbia garderobo dalimi.