El. Parduotuvės

Naktinukai

Apklausa: kokius naktinukus mėgstate?

Vienokie ar kitokie naktinukai patinka visiems – kokie jie bebūtų. Spalvoti kaip vaivorykštė, seksualūs kaip naktis ar šilti kaip kailiniai.

Naktinukai
Naktinukai

Darome apklausą Vilniaus gatvėse ir klausiame žmonių, ką jie vertina labiausiai, kokie naktinukai Linette jiems labiausiai prie širdies ir prie piniginės.

Asta, 25 metų

Man patinka viskas, kas turi tautinių motyvų. Todėl labiausiai vertinami iš natūralių medžiagų, tarkime, lino ar medvilnės pasiūti naktinukai.  Pati kartais kraštelyje išsisiuvinėju kokią pynutę ar Gedimino stulpus. Tai geriau negu vintažas – tai tautinis vintažas. Be to, su jais labai gerai kvėpuoja oda, nereikia prakaituoti ar vargti plyštant siūlėms.

Nataša, 30 metų

Seksualus naktinukai man yra pats tas. Aš manau, kad kiekviena monteris pirmiausiai turi būti graži pati sau, o po to jau ir savo vyrui. Todėl naktinukai privalo būti pasirenkami kruopščiai. Juk būtent su jais moteris atsiskleidžia kaip koks gėlės žiedas. Taigi, man patinka juoda spalva, arba raudona spalva. Medžiagėlė – labai plona, ir labai daug nėrinukų. Tartais tai gali būti vientisa ilga suknelė, kartais, pavyzdžiui, Utenos trikotazas,  kur kaip komplektukas eina viršutinė ir apatinė dalys. Neatsisakau ir ekstravagantiškų iššūkių, kai pasipuošiu tikrai šokiruojančiais korsetais ir prisegamomis kojinėmis. Bet žinau – svarbiausia, kad pati jausčiausi gerai. Aš taip ir jaučiuosi, todėl ir naktinukai pigiau įsigyti, bei puikiai paryškinantys mano moteriškus privalumus, man yra labai svarbūs.

Dovilė, 32 metai

Pirmenybę teikiu patogumui, man itin patinka stilingi ir patogūs Triumph firmos drabužėliai. Su jais visada jaučiuosi ir stilinga, ir graži, ir miegu tikrai puikiai. Iš ten parenku ir naktinukų, kuriuos dovanoju savo draugėmis. Vasarą, žinoma, kaip ir visi žmonės, mėgstu tiesiog miegoti nuoga. Ypač, jeigu ką tik esu išėjusi iš pirties, arba dušo. Kai su vyru važiuojame į sodo namelį, kuriame randame pačią tyriausią palaimą, tada apskritai nesvarbu kuo vilki. Žinoma, jeigu vilkėčiau kažką labai nepatogaus, tada skirtumą pajusčiau.

Zita, 24 metų

Mėgstu spalvas ir netradicinius raštus, todėl mane traukia keistai atrodantys naktinukai moterims. Tarkime – paskutinis pirkinys, kurį įsigijau, buvo ryškiai raudona naktinė suknelė su juodais taškais, o ant nugaros sparnų imitacija. Ką tai reiškia? Kad aš turiu boružėlės kostiumą, su kuriuo naktį sapnuoju užburtus sapnus.

Diana, 52 metai

Vertinu gerą kainos ir kokybės santykį, todėl mane visada domina pigūs naktinukai, ispardavimas, akcijos. Tokių progų nebūna dažnai, tačiau kai pataikau ant gero nukainavimo, negailiu kelių šimtų litų, ir savo komodos stalčių užpildau naujais ir labai žaviais apatiniais rūbeliais, ne tik pižamomis, bet ir apskritai trikotažu. Džiaugiuosi, kad šiais laikais daugybė dalykų vyksta taip patogiai, ir kartais net nereikia niekur išeiti iš namų, prekės pačios pas tave atkeliauja. Naktinukai internetu labai gera išeitis skubantiems žmonėms, darbščioms moterims. Nereikės ilgai visko matuotis, prekę gausite čia ir dabar.

Žinau šią taisyklę, kadangi ir pati dirbu verslo srityje, kad patys turtingiausi žmonės nėra tie, kurie tiesiog perka pačius prabangiausius daiktus. Tai žmonės, kurie moka gyventi ekonomiškai, kada reikia, pataupyti, kada nori, nusipirkti kažką brangiau. Todėl man pavyzdžiui, jei tik pavyksta tokius rasti, naktinukai pigus ir puikios kokybės, yra tikras džiaugsmas, tai man kelia šventinę nuotaiką. Tad jeigu žinote, kur galiu tokių įsigyti, pasakykite man jau dabar – bus viena laiminga moterimi šiame mieste daugiau.