Būstas

Namų biuro stiliai JAV

Šiuo metu vis populiaresnis tampa darbas iš namų. Žmonės dirba savo būstuose, nes įkuria savo verslą, taip pat dažnai kai kurios didžiosios kompanijos nebereikalauja darbuotojų sėdėti ofise, taip šie pradeda dirbti namuose. Savaime suprantama, taip dirbant būtina susikurti sau priimtiną darbo erdvę. Pagal jūsų poreikius ir filosofiją turi būti tinkamai parinkti biuro baldai: spintos, stalas, kėdės. Šiame straipsnyje aprašysiu tris JAV gana populiarius namų ofiso stilius.

Eko – draugiškas ofisas

Šio stiliaus biuro baldai turi būti pagaminti iš lengvai perdirbamo medžio, pavyzdžiui bambuko. Taip svarbu efektyvumas, taigi pasirinkus šios stiliaus interjerą nepatartina naudoti didžiulių stalų ar kėdžių, geriau prisirišti prie minimalizmo. Taip pat toks ofisas gali būti ir gana pigus, galite pirkti ir naudotus baldus, toks veiksmas atitiktų jūsų ekologiškus siekius. Ketvirta, visus elektros įrenginius reikėtų sujungti į vieną elektros šaltinį, taip išeinant iš ofiso vienu mygtuko paspaudimu galėsite juos išjungti.

Industrinis biuras

Šis stilius yra laikomas miestietišku ir atsirado industrinės pramonės perversmo laikotarpiu. Jis laikomas tinkamiausiu gyvenant „lofte“. Ofiso kambarys tūrėtų atrodyti taip lyg jūs ką tik įsikėlėte į sandėlį, su cementinėmis grindimis ir paprastomis plytų sienomis. Biuro baldai šioje erdvėje taip pat tūrėtų būti minimalistiniai, tačiau skirtingai nuo ekologiškojo šie privalo būti pagaminti iš metalo ir stiklo.

Biuras – slėptuvė

Šis interjero sprendimas tinkamiausias žmonėms neturintiems namuose erdvės atskiram ofiso kambariui. Jeigu jūsų darbe svarbiausias įrankis yra nešiojamas kompiuteris, biuru gali virsti, bet kuris buto kambarys, savaime suprantama yra reikalingi ir kiti ištekliai. Visgi geriausia šio stiliaus savybė yra ta, kad visus jūsų darbui reikalingus dalykus esant reikalui jūs galite paslėpti ir toje erdvėje susitikti su draugais ar šeima. Spintos arba sandėliukai yra tinkama vieta įmontuoti atlenkiamą stalą ant kurio galima dirbti. Darbui reikalingus popierius galite slėpti dekoratyvinėse dėžėse ar krepšiuose. Taip pat svarbu tinkamai sutvarkyti apšvietimą, jeigu dirbsite ne vienoje vietoje, keisis apšvietimas ir taip gali nukentėti jūsų akys. Galiausiai siekiant kambaryje sukurti darbinę aplinką ant sienos galite pakabinti suvyniojamą plakatą susijusį su jūsų darbu.

spintos