Būstas

Namų interjero patarimai

Jei svarsto galimybę karjerą yra asmeninė interjero dizaineris, turite ateiti į tinkamą vietą. Šis vadovas padės jums sukurti keletą idėjų ir vis daugiau kvalifikuotų interjero dizaino. Klientai, kurie patenkinti savo darbu, gali nukreipti jus su draugais ir šeima.

Atminkite, kad jūsų langų procedūros turi sutapti su poilsio kambario. Jei jūsų užuolaidos ar žaliuzės yra modernus, ir kambaryje yra šiuolaikinė, jis nebus atrodo teisė. Be to, įsitikinkite, kad atitiktų kitas detales kaip lovos ar sofos kambaryje.

Kiekvienas turi mažą kambarėlį namuose, kuri gali pasinaudoti erdvesnis atrodo. Kad maži kambariai atrodo didesni, pabandykite dažymas sienas, naudojant šviesias spalvas. Tamsios spalvos, nedidelis kambarys atrodo mažesnis negu jis iš paprastai yra.

Tai gera idėja naudoti veidrodžius tose patalpose, kur erdvė yra problema. Veidrodis gali padaryti kambarys atrodo daug didesnis, nei yra iš tikrųjų, o tai daugeliui tikslas. Todėl, siekiant pagerinti jūsų namų dizaino projektą, įsigyti aukštos kokybės veidrodį ar du.

Kai bando namų renovacijos projektas, pabandykite išvengti cluttering savo kambarius. Kartais mažiau tikrai yra daugiau. Kalimas savo kambarį pilną baldų ir aksesuarų, gali padaryti kambarį jaustis nedidelis. Vietoj to, galite pasirinkti tik keletą dalykų, kurie padės jums atidaryti erdvę. Ashtead durų rankenos irgi gali smarkiai įtakoti dizaino kokybę.

Kolekcijos galite pridėti naują išvaizdą jūsų namuose. Kolekcija yra daiktų, kurie yra ne mažiau kaip trys to paties tipo grupė. Jūs galite rinkti nieko, padedantį jūsų fantazijos, todėl leiskite savo interesus padėtų jums. Nieko daugiau nei du punktus padarys malonų vaizdą. Jei turite tris paveikslus, todėl kolekciją. Įdėkite savo kolekciją grupei sukurti patrauklią ekraną, ir jis taip pat gali tarnauti kaip pokalbis gabalas.

Įsitikinkite, kad jūsų virtuvės plotas ir vonios kambarys yra daug šviesos. Du mažiausių namų kambarius tradiciškai vonios kambarys ir virtuvė. Žemos kokybės šviesos gali susidaryti įspūdis, yra net mažesnės. Pastatyti tinkamą šviesą patalpoje yra geriausia, ką galite padaryti. Jūsų namuose virtuvė ir vonios jausis didesnis, jei jie yra pakankamai apšviestos.

Parduotuvė kieme pardavimo ir Pchła rinkose pigūs lempos. Malonus liesti būtų pridėti naują lempos atspalvis, kuris gali būti vieta įvairiose srityse, kad jūsų kambarys visiškai naują išvaizdą. Jūs galite sutaupyti šiek tiek pinigų dekoravimo Tokiu būdu ne pirkti naują lempą.

Kai jūs redoing visus kambarius, jūs norite užtikrinti, kad visi tapyba daroma prieš pakeičiant bet grindys. Tai padeda sumažinti dažų išsiliejimai savo naują kilimo galimybes. Todėl tapyti iš anksto, siekiant išvengti lašinamojo nieko apie naujos grindys.

Geras patarimas, jei jus domina jūsų interjero dizainas turi būti tikri, kad jums yra up-to-date su dabartines stiliaus tendencijas. Dalyvauta yra viskas, todėl geriausia visada laikytis su laiku. Žingsnis kiliminė danga, kas? Žiūrėti ką kiti daro savo namuose dabar.

Jei norite įtraukti žalia dizainas jūsų vonioje, išgelbėti medžiagos gali būti tik tai, ką jūs ieškote. Paieška gali nusileisti jums unikalių senovinių mozaikinių plytelių, regeneruotų grindų medienos ir iš naujo apibrėžė baldai būti naudojami kaip kriaukle arba spintoje įskaitant armatūra. Yra daug pasirinkimų, atvira jums, jei nuspręsite, kad jūsų vonios kambarys žalias. Venkite išleisti daug pinigų ir išsaugoti jūsų vonios kambarys yra žalia.

Jei jūsų namų grindys yra pagamintos iš akmens, plytelių, arba kokio nors kito kieto paviršiaus, naudojant patrauklias zonos kilimėlius. Jie gali padidinti kambario jaukumo, taip pat išlaikyti jūsų kojų šilčiau. Jei turite kilimus, juos keisti, kad būtų išvengta sunkiųjų dėvėti bet vienoje srityje. Perstatyti kilimėlių įvairių būdų, kaip išsaugoti savo kilimėlių būklę.

Tikimės, patarimai, šis straipsnis jums davė jums pasitikėjimą jums reikia šiek tiek interjero dizaino darbus, savo namuose ar Jūsų draugams „. Kai esate tikri, kad sau ir tegul kiti žino, esate tikri, tai padės jiems suprasti, kad jūs turite teisę suteikti jiems dizainus, kurių jiems reikia. Būkite tikri, kai kalbama apie interjero dizainą ir pamatyti puikų rezultatą gausite.