El. Parduotuvės

Naudingi patarimai norint išsirinkti televizorių

  1. Greičiausiai pirmasis dalykas, apie kurį pagalvojate pirkdami televizorių yra jo dydis. Jei norite tikrai didelio televizoriaus, patariame rinktis plazminį, nes tokiuose televizoriuose puikiai suderintas geriausias vaizdas net ir didžiausiuose televizoriaus ekranuose.
  2. Plazminiai televizoriai taip pat turi Pixel Orbiter funkciją, kuri padeda konvertuoti paveikslėlius į daugiau pikselių, todėl vaizdas visada išlieka geriausios kokybės.
  3. Jei televizorių perkate daugiau žaidimams, nei televizijos žiūrėjimui, patariame pirkti LSD televizorių, nes kai kurių žaidimų pulteliai arba programos gali atmesti Pixel Orbiter funkciją, esančią plazminiuose televizoriuose.
  4. Plazminiai televizoriai yra daug trapesni nei LSD televizoriai. Net numetus iš labai nedidelio aukščio, televizorius gali sudužti. Šią aplinkybę verta apsvarstyti jei planuojate televizorių transportuoti.
  5. LSD televizorius daug paprasčiau instaliuoti nei plazminius televizorius.
  6. Plazminiai televizoriai yra brangesni nei LSD televizoriai, nors kainų skirtumas su metais tampa vis mažesnis.
  7. Pasaulyje yra nemažai kompanijų, kurios gamina televizorius, tačiau kai kurias iš jų galima įvardinti kaip rinkos lyderius. Tokių firmų televizoriai yra patvarus, patikimi ir ilgaamžiai. Mes rekomenduojame šiuos televizorų gamintojus: Samsung, Sony, Phillips, LG, Sharp.