El. Parduotuvės

Nauja internetinė parduotuvė – zaisluisparduotuve.lt

Internetinėje erdvėje duris atvėrė nauja elektroninė parduotuvė prekiaujanti žaislais, žaidimais bei kitomis prekėmis, skirtomis vaikams.

Parduotuvėje rasite žaislų ir prekių kūdikiams, radijo bangomis valdomų automobilių, lėktuvų ir net laivų. Neliks pamiršti lėlių ir minkštų žaislų mylėtojai. Prekių asortimentas labai įvairus, todėl norimą žaislą sau išsirinks tiek mergaitės, tiek berniukai. Siekiant užtikrinti, kad platinami žaislai bei kitos prekės butų saugūs, prieš parduodant viskas yra kruopščiai patikrinama parduotuvės darbuotojų.

„Mes jau dešimt metų dirbame su žaislais ir vaikų prekėmis. Ši patirtis leido suprasti kas svarbiausia vaikams ir jų tėveliams. Todėl buvo sukurta „Žaislų Išparduotuvė“ – vieta, kur kiekvienas vaikas ras sau patinkantį žaislą, o tėveliai sutaupys. Apsilankę www.zaisluisparduotuve.lt, neišeidami iš namų galėsite įsigyti Europoje gerai žinomų gamintojų žaislų, žaidimų bei kitų prekių vaikams, kurios atitinka ES standartus bei yra saugios“, – teigė parduotuvės atstovai.

Parduotuvės pavadinimą padiktavo tai, kad prekės yra pabuvojusios Vokietijos rinkoje, todėl yra nukainuotos. Prekių asortimentas nuolatos keičiasi, todėl kaskart užsukę į šią elektroninę parduotuvę rasite kažką naujo ir įdomaus.

Kiekvienas vartotojas išsirinkęs sau patinkančią prekę galės pasirinkti ir apmokėjimo už ją būdą, grynaisiais pinigais pristatymo metu, mokėjimą pavedimu ar elektronine bankininkyste. Jei atsitiktų tai, kad netiko prekės forma, spalva, modelis, komplektiškumas ar dydis parduotuvės atstovai prekę pakeis kita, arba gražins pinigus. Taip pat internetinėje parduotuvėje zaisluisparduotuve.lt užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes Jums į namus visoje Lietuvoje gali pristatyti kurjeris arba jas galite atsiimti patys atsiėmimo punkte, adresu Nemuno g. 2, Panevėžyje. Kiekvienos prekės preliminarus pristatymo laikotarpis yra iki 7 (septynių) darbo dienų.

Žaislų išparduotuvė kviečia visus apsilankyti naujoje parduotuvėje ir nustebinti savo mažylius smagiomis dovanomis! Parduotuvės šūkis – „Daugiau džiaugsmo akimirkų už mažesnę kainą“!

Kontaktai:

UAB „TitėRitė”

www.zaisluisparduotuve.lt

info@zaisluisparduotuve.lt

Telefonas : +37061066900

Darbo laikas: Pirmadienis – Penktadienis 09:00-18:00

Adresas: Nemuno g. 2, 36232 Panevėžys