Paskolos

Naujausi finansų valdymo būdai

Daugeliui žmonių apsilankymas banke yra nemalonus dalykas. Bankų padalinyje jums patogiu laiku gali būti susirinkę daug laukiančių savo eilės ir gali tekti laukti tarp daugybės kitų susirinkusių žmonių. Taigi, net paprastų operacijų atlikimas ar dokumentų tvarkymas banko padalinyje tampa daug jėgų ir laiko atimančiu procesu. Dėl šios priežasties verta ieškoti būdų, kaip galima šias pinigines operacijas atlikti nuotoliniu būdu: naudojantis telefonu, kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu. Šiame straipsnyje apžvelgsime priemones ir būdus, kurie padės jums sutaupyti laiko, energijos ir pinigų.

Pirmiausia, tapkite internetinės bankininkystės vartotoju. Lietuvos bankai turi vienas geriausių pasaulyje interneto bankininkystės sistemų. Ne paslaptis, kad kitų šalių specialistai dažnai kreipiasi į Lietuvos interneto sprendimų bankams profesionalus ieškodami atsakymų į klausimus, kaip sukurti patogias vartotojui ir naudingas bankui internetinės bankininkystės sistemas. Didžiausi Lietuvos bankai yra toli pažengę šioje srityje, todėl kiekvienam banko paslaugomis bent kelis kartus per mėnesį besinaudojančiam žmogui verta pasidomėti galimybėmis turėti savo prisijungimą prie sąskaitų valdymo.

Jei galvojate, kad pradėjus naudotis internetine bankininkyste tapsite priklausomi nuo kompiuterio. Šiandien turime galimybę naudotis daugybe skirtingų patogių ir kompaktiškų įrenginių.

Įsigykite išmanųjį telefoną ir galėsite valdyti savo finansus mobiliuoju telefonu. Praktiškai visiems išmaniesiems telefonams yra sukurtos specialios programėlės, kurios leidžia valdyti savo sąskaitas telefonu. Žinoma, telefonams pritaikytos programos neturi visų funkcijų, kuriomis galite naudotis naršant kompiuteriu. Vis dėlto paprastos funkcijos, kaip sąskaitos likučio patikrinimas, kreditas internetu ar pervedimas yra įmanomos.

Išmanieji įrenginiai taip pat gali padėti sekti išlaidas. Yra daugybė programėlių, kurios paprastai ir intuityviai padeda įvesti sumas pinigų, kurias išleidžiate skirtingiems pirkiniams. Jų dėka visada galėsite žinoti, kur išleidžiate pinigus ir tiksliau planuoti savo kitų mėnesių biudžetą.

Norėdami atidžiau sekti savo išleidžiamus pinigų srautus dažniau atsiskaitykite banko kortele. Atsiskaitymas kortele yra patogus dėl to, kad vėliau galėsite matyti, kur ir kiek pinigų išleidote. Tai ypač aktualu šiais laikais, kai kiekvienas bando sutaupyti.

Visi nors kartą gyvenime yra susidūrę su situacija, kai pritrūksta pinigų. Paskolos paėmimas taip pat įmanomas internetu. Greičiau nei bankai, paskolos išdavimą atlieka mažosios kreditų kompanijos. Kreditas internetu ir telefonu yra šių kompanijų pagrindinė sritis. Įmonė, kuri specializuojasi vienoje siauroje srityje visada geriau atlieka savo darbą už tas, kurios teikia kelias skirtingas paslaugas.

Norėdami sutaupyti laiko visada naudokitės kelių bankų paslaugomis. Naudodamiesi dviejų ar trejų Lietuvos ir užsienio bankų paslaugomis visada galėsite daug greičiau surasti bankomatą. Tuo tarpu pametus banko kortelę ar ją praradus visada turėsite atsarginę kito banko debetinę ar kreditinę kortelę. Svarbiausia, nepamirškite banko informuoti apie kortelės praradimą, nes ja gali neteisėtai pasinaudoti treti asmenys. Dažnai šuo patarimu pasinaudoja didelėmis lėšomis disponuojantys žmonės. Turėdamas sąskaitas keliuose bankuose gali jaustis saugesniu tuo atveju, jei banką ištiks mokumo problemos.

Tiesa, visada ir bet kokiu atveju piniginėje turėkite bent kelis šimtus grynųjų pinigų. Jų gali prireikti, jei staiga nebus įmanoma nuskaityti jūsų kortelės arba parduotuvėje banko kortelės negalės būti aptarnaujamos dėl techninių nesklandumų jums labai pravers grynieji pinigai. Be to, ne visose vietose yra saugu atsiskaitinėti kortelėmis. Neveltui daug keliaujantys žmonės visada turi bent po kelių skirtingų šalių valiutų kupiūras.

Panašu, kad finansų sektorius taip pat neatsilieka nuo pasaulį apėmusio vartotojams pritaikytų technologijų tobulinimo tendencijų. Taigi, laikas keistis ir atrasti naujas galimybes. Ateityje pamatysime tik dar tobulesnių ir efektyvesnių finansinių operacijų valdymo įrankių ir būdų.