Pirkiniai / Paslaugos

Naujausios kartos Samsung išmanieji televizoriai

Samsung televizoriaiJeigu vis dar manote, kad televizorius yra skirtas vien tam, kad pažiūrėtumėte žinių programą ar savaitgalio filmą, ismanieji samsung televizoriai visiškai pakeis šią nuostatą. Dėl savo funkcionalumo, galimybių naršyti internete, dėl puikios vaizdo ir garso kokybės jie vertinami ne tik technikos mėgėjų, bet ir profesionalų. Apie tai, dėl ko samsung ismanieji televizoriai yra taip mėgstami ir nesitraukia iš perkamiausiųjų sąrašo, kalba vienos technikos prekių parduotuvės Vilniuje konsultantas Remigijus.

Vaizdas ir garsas

Remigijus pradeda nuo to, kad kai omenyje turimi samsung televizoriai atsiliepimai apie šio gamintojo prekes yra ypač teigiami: „Negali paneigti to, kad šiuolaikiniai televizoriai yra daugiafunkciai įrenginiai, tačiau apie tai vėliau. Kad ir kaip būtų, televizoriui būtina aukšta vaizdo kokybė. Samsung televizoriai filmų ar televizijos programų žiūrėjimo malonumą pakelia iki maksimumo. Didelė skiriamoji geba lemia ryškų vaizdą. Tas metas, kai televizoriai rodė tarsi pro rūką, seniai praeityje. Tiesa, ismanieji samsung televizoriai pasižymi ir puikiomis garso. Galiu patvirtinti tai savo patirtimi: įsigijęs šio gamintojo televizorių, pasirūpinęs neblogomis kolonėlėmis, jaučiausi tarsi kino teatre. Kas drįs ginčytis, kad žiūrėti gerą filmą per puikų televizorių namuose yra vienas maloniausių laisvalaikio leidimo būdų?“. Kaip Remigijus ir teigė, šiuolaikiniai samsung led televizoriai garantuoja puikią vaizdo kokybę. Specialistai ilgai tobulino technologijas, leidžiančias mėgautis itin tikrovišku vaizdu. Kam „gadinti akis“ prie prastai rodančio televizoriaus, jeigu mini kino teatrą galima įsirengti tiesiog namuose?

Viskas viename

Turbūt nerastume žmogaus, negirdėjusio apie „Smart TV“ technologiją. Samsung televizoriai išmaniaisiais vadinami ne be reikalo. Remigijus sako: „Kadangi jau ilgą laiką konsultuoju žmones, norinčius įsigyti naują televizorių savo namams, žinau, kad jiems svarbūs tokie dalykai, kaip integruotas bevielis internetas, vidinė televizoriaus atmintis, leidžianti įrašyti ir išsaugoti mėgstamas programas, realybės šou, filmus ir serialus. Iš tiesų, televizoriai jau seniai nebėra vien televizoriai – tai kompiuteriai, leidžiantys džiaugtis plačiu funkcionalumu. Žinoma, reikėtų pridurti, kad tai kartu ir kompiuteriai su ypač dideliais ir puikios kokybės monitoriais. Jie anaiptol nėra trūkumas.“. Jūsų mėgstamos kompiuterio programos televizoriuje? Galimybė paskambinti draugui per „Skype“? Neribotas prisijungimas prie mėgstamų ir dažnai lankomų socialinių tinklų? Visa tai prieinama, investavus į išmanųjį televizorių, pakeisiantį jūsų nuomonę apie televizijos žiūrėjimą.

Galima ir sutaupyti

Paklaustas apie kainą, kurią teks pakloti už išmanųjį televizorių, Remigijus nuteikia optimistiškai: „Jei jus domina naujausios kartos išmanieji, pavyzdžiui, samsung televizoriai akcija jiems taikoma gana dažnai. Štai, Kalėdų laikotarpiu sumaniausieji pirkėjai spėjo pasinaudoti itin palankiais pasiūlymais, leidusiais įsigyti geriausios technikos už patrauklią kainą. Kalbant apie tai, samsung televizorių kaina, lyginant su tuo, ką gaunate kartu su šio gamintojo technika, yra visai nedidelė. Nepamirškite, kad mokate ne tik už stilingą dizainą, plačios įstrižainės monitorių, kuris, be abejo, puošia namus. Vis dėlto, pirkdami išmanųjį televizorių investuojate ir į platų spektrą galimybių paįvairinti savo laisvalaikį.“. Tiesa, Remigijus pasufleravo ir kitą būdą sutaupyti. Samsung televizoriai pigiau gali kainuoti ir interneto parduotuvėse, technikos išparduotuvėse, galiausiai, užsienio elektroninėse parduotuvėse. Čia galite rasti visiškai naujų televizorių už žymiai mažesnę kainą. Kad ir kaip būtų, tai dėmesio verta investicija. Juk televizorių perkate ne vieneriems ir ne dvejiems metams. Ismanieji samsung televizoriai turiningesniam jūsų laisvalaikiui, patogumui ir laiko taupymui tarnaus ilgai – galite tuo nė kiek neabejoti. Nepamirškite ir garantijos, kurią gausite, jei nuspręsite pinigus skirti būtent šio gamintojo technikai. Nepasinaudoti tokiu pasiūlymu būtų paprasčiausiai neišmintinga.