Laisvalaikis / Pomėgiai

Nauji filmai

nauji filmaiKiekvienas save gerbiantis kino filmų mėgejas žino, kokie nauji filmai šiuo metu yra ar greitu metu bus populiariausi. Taigi, mūsų komanda taip pat domėjosi, analizavo pateikiamas kino naujienas ir gali pateikti sąrašą filmų, kuriuos verta ar bus verta pamatyti greitu metu. Šiame sąraše bus pateikiamos pasaulinės premjeros apie kurias nežinoti būtų gėda. Sužinojome mes, taigi siūlome ir Jums, mūsų mieli lankytojai, pasidomėti apie neseniai pasirodžiuses ir dar planuojamas pradėti rodyti pasaulinio lygio premjeras. Taigi, šiame sąraše pateiktus filmus tikrai turi pamatyti kiekvienas.

  1. ,,Geležinis žmogus 3“(,,Iron man 3“) – tai pasaulinė nuotykių bei veiksmo filmo premjera. Tai jau trečioji pasakojimo apie griūvantį milijonieriaus pasaulį dalis. Šiame filme pagrindinis veikėjas turi tikslą rasti teroristus, pagrobusius karininkų išrastą virusą, pagreitinantį audinių regeneraciją. Tam, kad sėkmingai pasiektų savo tikslą pagrindinis aktorius pats išbando virusą ir tampa geležiniu žmogumi. Taip prasideda visa istorija, kupina veiksmo. Tiek kino kritikai, tiek žiūrovai, kurie matė pirmąsias šio filmo dalis, nekantraudami laukia šios premjeros.
  2. ,,Didžiosios vestuvės“(,,The Big Wedding“). Tai komedijos žanro premjera. Dažnai yra kuriami šio žanro nauji filmai. Tačiau ši jau dabar vadinama pasaulinio populiarumo, nes surinkti vieni geriausių aktorių. Laiminga šeima, kuri tokią vaidina tik savaitgaliais dėl įsūnio, kuris ruošiasi vesti. Vien šio apibūdinimo užtenka, kad filmas jau sukeltų šypseną. Taigi, viso filmo metu yra pasakojama linksma amerikiečių šeimos istorija, kurioje jau ilgą laiką išsiskyrę vyras su žmona vėl sutinka būti kartu, kad įsūnio vestuvės praeitų be jokių nesklandumų, tačiau kaip viskas bus ištikrųjų, pamatysime filme.
  3. ,,Didysis Getsbis“(,,The Great Gatsby“). Tai romantinės dramos premjera, kurioje yra pateikiama istorija, sukurta pagal seniai parašytą amerikiečio romaną. Pagrindinis filmo veikėjas, tai gražus ir turtingas milijonierius, kurio namuose rengiamos nuolatinės puotos ir jose dalyvauja pačios garsiausios bei iškiliausios asmenybės.
  4. ,,Žvaigždžių kelias: tolyn į tamsą“ (,,Star Trek Into Darkness“). Tai dar viena nuotykių filmo premjera, kurioje pateikiamas komandos stojimas į paskutinę kovą, kurios metu tikisi įveikti pasaulį krečiantį chaosą. Komandos apsisprendimą įtakojo sunaikinta jiems vadovavusi organizacija. Besileisdami į šią kovą komandos nariai labai rizikuoja komados narius jungiančia meile bei draugyste.
  5. ,,Paslaptinga karalystė“ (,,Epic“). Dar viena nauja animacinė nuotykių komedija. Dažnai nauji filmai yra išleidžiami šio žanro. Šiame filme yra pasakojama istorija apie mergaitę, kuri pateko į paslaptingą miško gyvenimą. Šiame miške yra vaizduojamos dvi jėgos, tai gėris, kuris nori išsaugoti gamtos natūralumą ir grožį, bei blogis, kuris nori viską sugriauti. Taigi, mergaitė yra priversta dalyvauti visame kovos veiksme ir turi jį įtakoti.
  6. ,,Turbo“(,,Turbo“). Animacinio žanro premjera, kurioje pasakojimas apie sraigę nuo vaikystės svajojančia tapti lenktynininke. Tačiau sraigės prigimtis jai labai kenkia ir sunku šiai nutrūktgalviai siekti aukštumų greičio srityje. Vieną dieną atsitikęs įvykis pakeičia sraigės galimybes ir ji įgauna turbo galių. Taip ir prasidės didžiausias šios sraigės nuotykis.
  7. ,,Pasaulinis karas Z“ (,,World War Z“). Tai filmas, kuris priskiriamas dar vienam siaubo filmui. Šis filmas parengtas pagal knygą, išleistą 2006 metais. Tai istorija, kuri pasakoja kaip dviejų vaikų tėvas, kuris yra JTO atstovas, įsijungia į kovą su žemę okupuojančiais monstrais. Ši monstrai tai virusas, dėl kurio vienas po kito žūva žemės gyventojai.
  8. ,,Vienišas klajūnas“ (,,The Lone ranger“). Šiame filme yra sujungti veiksmo ir komedijos filmų siužetai. Jame pasakojama apie indėno istoriją, kuris padėjo paprastam Teksaso reindžeriui, kuris nuolat slepiasi po kauke, tapti kovotoju už teisybę. Taigi, du visiškai vienas į kitą nepanašūs herojai pradeda kovoti už Teksaso laisvę ir dorą gyvenimą. Kaip jiems pavyks kartu kovoti pamatysime šioje premjeroje.

Štai ir aptarėme pagrindines pristatomas premjeras. Kaip ir buvo galima tikėtis, jose pilna pasirinkimo kiekvienam kino filmų mėgėjui. Premjerose yra pristatomi visi filmai nuo siaubo žanro iki romantinių komedijų žanro. Taigi, kiekvienas filmų žiūrovas ras ką pažiūrėti. Svarbu nepražiopsoti laiko, kada filmas pasirodys. Pateikti nauji filmai suteiks įvairiausių emocijų kino filmų mėgėjams.

www.kinoteka.lt informacija