El. Parduotuvės,  Vaiko Gimtadienis

Naujiena Lietuvoje – vaikiškų žaislų nuoma

Jeigu galima išsinuomoti filmus, vaizdo žaidimus, drabužius, kodėl gi negalima būtų išsinuomoti žaislų?
Taigi, pagaliau ir Lietuvoje atsirado galimybė išsinuomoti įvairių vaikiškų žaislų. Žaislus galima išsinuomoti 1 dienai, 1 savaitei ar 3 savaitėms, jeigu žaislas patiko – galima nuomos laiką prasitęsti arba patikusį žaisliuką įsigyti. Mamos gali nebijoti eiti į žaislų paruotuves su vaikais, kurie prašo vis naujų žaislų, nes jos dabar turi galimybę tiesiog vieną ar kitą žaislą išsinuomoti internetu ir sutaupyti pinigų.
Žaislų nuoma – tai unikali galimybė išbandyti, išsiaiškinti ar daiktas tikrai reikalingas Jūsų vaikui. Kartais nutinka taip, kad vaikams nuperkame brangius žaislus, o jie pasirodo visai nedomina mažylio.
Ar įsivaizduojate geresnį gimtadienį, kai kone pasijunti tarsi žaislų parduotuvėje? Nuo šiol šventei galima užsisakyti kamuoliukų baseiną su čiuožykla ar pramogų namelį ar tiesiog daug daug Jūsų mažyliui patinkančių žaislų.
Susidomėjote? Norite pradžiuginti savo vaikučius, sutaupyti laiko, pinigų ir vietos – tiesiog apsilankykite www.zaislukaralyste.lt arbawww.zaislunuoma.eu – ir Jūs rasite tai ko ieškojote.
Visi „Žaislų karalystės“ žaislai yra tik populiariausių ir žinomiausių gamintojų, tokių kaip vTech, PlaySkool, Fisher Price ir t.t. „Žaislų karalystės“ žaislai valomi itin aukštos temperatūros vandens garais, kurie dezinfekuoja ir išnaikina 99,99 proc. bakterijų. Žaislai yra įpakuojami į specialią pakuotę, todėl jie vaikučius pasiekia saugioje pakuotėje.

„Žaislų karalystės“ visi nuomojami žaisliukai yra ypatingai stebimi ir prižiūrimi, todėl tėveliai gali nepergyventi, kad gaus nudėvėta žaislą, visi žaislai pradedami nuomoti nauji, ir kai matosi nusidėvėjimas – jie yra atiduodami labdarai. Jūs negausite tokio žaislo, kokio nenorėtume gauti mes savo vaikams.
Žaislai visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai per 5 darbo dienas (išskyrus trumpalakei nuomai, t.y.gimtadieniams, šventėms skirti žaislai). Tėveliams pageidaujant – už papildomą mokestį per 1 darbo dieną.
„Žaislų karalystėje“ Jūs galite ir nusipirkti visiškai naujų populiariausių gamintojų prekių.

Nežinote, kuris žaisliukas patiks vaikučiui? Atvykite pas mus ir išbandykite!

“Žaislų karalystė” įsikūrusi:

Raudondvario pl. 112, Kaunas

Tel. 8 675 45 695

www.zaislukaralyste.lt