Kompiuteriai / internetas

Naujienlaiskiai

Pakalbėkime apie elektroninį marketingą

Naujienlaiskiai
Naujienlaiskiai

Jei norite efektyviai ir nebrangiai reklamuoti savo verslą, tai pasvarstykite apie marketingą, vykdomą elektroniniais laiškais. Būtent naujienlaiskiai yra pigus būdas informuoti potencialius ir esamus klientus apie Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas.

Vis dažniau apsiperkama internete

Šiais laikais žmonės linkę apsipirkti ne įprastose, bet elektroninėse parduotuvėse. Yra keletas svarbių priežasčių. Viena jų, jog net nereikia išeiti iš namų, kad įsigytumėte patinkančią prekę ar paslaugą. Antra priežastis, kad patogiai ir neskubėdami galite apžiūrėti prekes, perskaityti daiktų aprašus, atsiliepimus šalia jų. Trečia priežastis, kad elektroninėse parduotuvėse dažniau siūlomos įvairios nuolaidos. Jei turite savo internetinę parduotuvę, tai informaciją apie joje parduodamas prekes būtų itin naudinga išsiųsti didesniam žmonių kiekiui. Potencialūs klientai atsidarys naujienlaiškį, paspaus sudominusią nuorodą jame ir galbūt iš karto įsigis kokį nors daiktą.

Būdas viešintis įvairaus dydžio įmonėms

Nereikėtų galvoti, kad naujienlaiškių siuntimas yra būdas viešintis, tinkantis tik mažoms įmonėms. Galima teigti, didesnės įprastos ar elektroninės parduotuvės turi daugiau prekių, jų asortimentas platesnis ir nuolat atnaujinamas, todėl visada yra naujos informacijos. Mažesnis verslas skelbdamas naujienas elektroniniu paštu gali prisitraukti daugiau klientų. Jūs esate pirkėjas, norintis gauti pasirinktos įmonės naujienas? Internetu gali būti užsakomi parduotuvės naujienlaiškiai, pavyzdžiui, maxima naujienlaiškis.

Paprasta naudotis

Internete parduodamos tam tikros sistemos, su kuriomis naujienlaiskiu kurimas ir jų išsiuntimas atliekamas itin paprastai. Nereikia jokių programavimo žinių, nes tokios sistemos sukurtos rinkodaros specialistams. Vienu metu gali būti išsiunčiami naujienlaiškiai daugybei gavėjų. Svarbu tai, kad elektroninio laiško turinys būtų vienodai rodomas visose naršyklėse ir skirtinguose elektroniniuose paštuose – tai padarysite lengvai, jei pasirinksite tinkamą naujienų kūrimo ir siuntimo sistemą.

Būkite išskirtiniai

Turėtumėte suprasti, kad naujienlaiskiai yra teksto ir vaizdo dermė. Kaip tai padaryti? Užsisakykite naujienlaiškio sistemą. Yra galimybė susikurti unikalų dizainą, kuris būtų pritaikytas Jūsų siūlomoms prekėms ir paslaugoms. Išskirtinis dizainas atkreips potencialių ir esamų klientų dėmesį, padidės tikimybė, kad jie susidomės naujienlaiškio informacija. Žinoma, jei norite, kad Jūsų naujienlaiskiai būtų originalūs, į jokius kitus nepanašūs, tai teks sumokėti didesnę pinigų sumą.

Sudominkite klientą

Nenorite, kad Jūsų įmonės naujienlaiškiai būtų laikomi „brukalu“? Apgalvokite kiekvieną teksto žodį. Suprantama, kad siekiate sudominti kuo daugiau žmonių, bet turite išlikti taktiški. Akivaizdžiai reklaminiai tekstai gali nepatikti klientams, geriau, kad būtų derinami informavimo ir reklamos elementai. Esamiems klientams siųskite laiškus ne tik naudos vedami, bet ir tiesiog norėdami parodyti dėmesį. Kaip tai padaryti? Pasveikinkite su didžiosiomis metų šventėmis. Turite kliento duomenis? Tuomet žinote ir tai, kada jo gimtadienis, nepamirškite jo pasveikinti. Žmogus jausis vertinamas, todėl padidės tikimybė, kad jis liks ištikimas būtent Jūsų įmonei, nesikreips į konkurentus. Visa siunčiama informacija turėtų būti aktuali adresatams, todėl atkreipkite dėmesį į jų amžių, lytį, gyvenamąją vietą ar kitus dalykus, kuriuos žinote apie klientą. Jei norinti sudominti pirkėją, tai turite apgalvotai sukurti ne tik naujienlaiškio tekstą, bet ir jo siuntimo strategiją. Geriausia laiškus siųsti pagal tam tikrą grafiką, pavyzdžiui, kas savaitę, kad žmonės žinotų, jog gaus naujienas būtent trečiadieniais ar pan.

Paieška internete

Jei Jus domina naujienlaiskiai, informacijos apie juos galite rasti internete. Paieškos sistemoje įveskite nemokami naujienlaiskiai, joomla naujienlaiskiai ar panašius raktažodžius, susijusius su naujienų siuntimu elektroniniu paštu.

Tad naujienlaiskiai – puikus būdas reklamuoti savo verslą, nesvarbu, ar jis mažas, ar didelis.