Pirkiniai / Paslaugos

Neignoruokite lubrikantų – jie gali praturtinti jūsų seksualinį gyvenimą

Ar reikia naudoti lubrikantus? Kokius pasirinkti? Kur juos įsigyti? Ar lubrikantai gali suteikti didesnį seksualinį malonumą? Ar jie sumažina galimą skausmą? Tai tik vos keli klausimai iš daugelio, kuriuos galima išgirsti iš šiuolaikinių vartotojų.

Lubrikantai yra medžiagos, kurios naudojamos tam, kad lytinio akto metu būtų pagerintas slydimas, nebūtų jaučiamas skausmas, o frikcijos būtų malonesnės. Žinoma, nemaža dalis prezervatyvų taip pat yra padengti tam tikrų lubrikantų sluoksniu, tačiau tai tikrai negali suteikti tokio didelio komforto, kokį suteikia tinkamai pasirinkti lubrikantai.

Ne kiekvienos moters fiziologija yra vienoda. Be to, skiriasi amžius, sveikatos būklė, hormonų pusiausvyra ir kt. Vienoms moterims lubrikantų visiškai nereikia, nes kiekvieno lytinio akto metu jų lytiniai organai yra pakankamai sudrėkę. Tuo tarpu kitos moterys į pagalbą turi pasitelkti papildomas priemones, kurios suteiktų daugiau komforto ir padidintų jaučiamą malonumą.

LubrikantaiBe abejo, nereikėtų pamiršti, kad lubrikantai naudojami ne tik sekso metu. Juos vartotojai taip pat pasitelkia ir masturbuojantis bei naudojant įvairius sekso žaisliukus, pvz., vibratorius, dildo ir kt. Tiek vienu, tiek ir kitu atveju šios priemonės gali pasitarnauti kuo puikiausiai. Todėl visuomet pravartu peržiūrėti šiuolaikinį seksui skirtų prekių pasirinkimą.

Jei pažvelgsite į lubrikantų pasiūlą, jums gali kilti nemažai klausimų, kadangi suprasite, jog kiekvienas iš jų yra labai skirtingas ir pagamintas iš skirtingų medžiagų. Tai reiškia, kad turėsite pasidomėti kiekvieno iš jų paskirtimi. Tarkime, lubrikantai, kurie gaminami aliejaus pagrindu, kur kas geriau tinka individualiems seksualiniams poreikiams tenkinti, t.y. masturbacijai. Tuo tarpu, jei lytinio akto metu naudojate prezervatyvus – šios rūšies lubrikantų naudoti nereikėtų, nes jie gali pažeisti prezervatyvo paviršių. Net jei sekso metu nesisaugote, aliejaus pagrindo lubrikantai pakankamai sunkiai nusiplauna, todėl palankiau rinktis vandens pagrindo lubrikantus, kuriuos galima naudoti ir kartu su prezervatyvais.

Kita vertus, jei jums stinga informacijos, visada galite kreiptis į pasirinktos parduotuvės specialistus. Suprantama, kad tuomet, jei šias priemones rinksitės maisto prekių parduotuvėje, vargu ar galėsite sulaukti atsakymų į jums rūpimus klausimus – ką jau kalbėti apie gėdos jausmą, kuris aplanko nemažą dalį šių prekių pirkėjų. Tačiau jei jų ieškosite specializuotose internetinėse parduotuvėse, galite pamiršti apie fizinėje erdvėje aplankančius nemalonius jausmus ir nepatogumą bei gėdą. Internete viskas vyksta labai privačiai ir konfidencialiai, todėl pastaruoju metu pastebima, kad vis daugiau žmonių seksui skirtas prekes perka būtent internetu.

Netruksite pastebėti, kad internetinėse parduotuvėse ties kiekviena preke yra pateikiama daug papildomos informacijos, kuri vartotojams padeda lengviau apsispręsti ir pasirinkti tas prekes, kurios geriausiai atitiks jų individualius poreikius. Taigi, niekada neignoruokite šių produktų. Lubrikantai kiekvieną jūsų lytinį aktą gali paįvairinti, suteikiant daugiau malonumo ir leidžiant pamiršti apie įvairius nemalonius pojūčius.