Pirkiniai / Paslaugos

Nekasdieniniai lauko baldai

lauko baldai- kreslasMediniai lauko baldai

Bet koks sodas negali būti be lauko baldų. Lauko baldai pagaminti iš medienos yra labai populiarūs, nes tai natūrali medžiaga, lengvai perdirbama bei neteršianti gamtos. Mediniai lauko baldai puikiai atlaiko didelius temperatūros svyravimus bei drėgmę, tačiau tokio tipo baldus būtina padengti drėgmei atspariais dažais ar laku, nes priešingu atveju baldai ims pelyti, prarasti formą. Medinius lauko baldus gamina ir MB „Alkuva“.Išsirinkti medinius lauko baldus yra pakankamai sudėtinga. Jei jus domina nestandartiniai lauko baldai, aptarsime pakabinami krėslai.

Pakabinami ir kabantys krėslai

Šie komfortui skirti lauko baldai ne tik efektingai atrodo ir teikia malonumą, bet ir pritraukia visų dėmesį. Pastaruoju metu jie smarkiai išpopuliarėjo. Pakabinamų ir kabančių krėslų galima pamatyti ne tik vidiniame namo interjere, bet ir sode. Neįprastos šių baldų konstrukcijos mums siūlo poilsio malonumą, vilioja naujais įspūdžiais arba kartais taip trokštamų ramybės pojūčiu. Šiandien sukurta labai daug įvairių kabančių ir pakabinamų krėslų variantų, tačiau visi jie atsirado iš dviejų pirminių.

Šiuolaikiniai kabantys ir pakabinami krėslai atrodo labai skirtingai. Vieni jų turi specialius metalinius stovus, kurie padeda išlaikyti pusiausvyrą, kiti tvirtus lynus, kurių dėka krėslai laikosi pakabinti ir pririšti sode prie storų medžių šakų. Pačios medžiagos iš kurių daromi tokie lauko baldai, taip pat skiriasi. Jie gali būti pagaminti iš naturalių ar dirbtinių medžiagų, pinti arba vientisos formos, mediniai, metaliniai su medžiagos intarpais arba net padaryti iš vulkaninės kilmės uolienų.

Bet kuriuo atveju tokiame krėsle dažniausiai galima suptis pirmyn ir atgal (kaip supynėse), suktis aplink ašį ar į šonus. Patogumo dėlei šiame krėsle gali būti įdėtas ir nedidelis čiužinukas bei kelios minkštos pagalvės.

Jei norite dar labiau nestandartinių lauko baldų sode, galite naudoti hamakus. Hamakai kabinami rišant specialius lynus ar tvirtinant kartu su jais parduodamomis detalėmis. Įrengti juos galima ne tik sode, tarp medžių, bet ir verandoje, pririšant prie sienose esančių kablių, arba kieme įtaisant tarp dviejų stulpų. Nepriklausomai nuo hamako modelio, kiekvienas jų turi specialius metalinius žiedus, pro kuriuos tiesiami į hamaką leidžiantys pririšti lynai.