Kompiuteriai / internetas

Nelik be ryšio – pasiimk mobilųjį 4G internetą MEZON

Kišeninį maršruto parinktuvą MEZON YZI galima pasiimti kur nori – tai tarsi asmeninė „WiFi“ ryšio zona.

Net neabejokite – kiek pailsėję norėsite pasitikrinti savo elektroninį paštą, prisijungti prie „Facebook“, pabendrauti per „Skype“ su draugais ir nusiųsti jiems nuotraukų. Kai pasigesite informacijos apie kurorte vyksiančius renginius ir kitokias pramogas, vėl prisiminsite internetą. Nevarkite ieškodami „WiFi“ ryšio zonų, juk daug paprasčiau nešiotis MEZON USB modemą arba kišeninį MEZON YZI maršruto parinktuvą – tuomet internetas bus visada labai paprastai prieinamas.

„WiMAX“ technologijos mobiliojo 4G interneto MEZON klientai jau įprato naudotis USB modemais, stacionariais maršruto parinktuvais ir net kompiuteriais su integruotu modemu, tačiau balandžio pabaigoje prekyboje pasirodęs kišeninis maršruto parinktuvas MEZON YZI suteikia dar daugiau galimybių ir žada naują proveržį rinkoje. „Pirmieji peržengę 3G ryšio ribas „WiMAX“ kūrėjai jau įrodė šios technologijos pranašumus praktikoje. Tai patvirtina ir nuolat didėjantis įrangos pasirinkimas“, – sako Telecentro „WiMAX“ projekto vadovas Mindaugas Kuprys. Jo teigimu, MEZON YZI taps ne tik madingu, bet ir labai praktišku kasdieninio gyvenimo atributu.

Jau ir išmaniajame telefone

Visiškai nauja tai, kad laisvai judant mobiliuoju 4G internetu MEZON dabar galima naudotis ne tik kompiuteriuose, bet ir išmaniuosiuose telefonuose, nesvarbu, kokio operatoriaus paslaugomis besinaudotum. Su MEZON YZI internetas veikia net jeigu SIM kortelė iš telefono išimta. „Turėdamas su savimi MEZON YZI telefone gali laisvai naršyti internetą, jungtis prie socialinio tinklo „Facebook“ ar „Skype“ programos, gali rašyti elektroninius laiškus, naudotis internetinės telefonijos ir kitomis paslaugomis. Bet svarbiausia – įgyji tikrą laisvę, nes pirmą kartą nebereikia skaičiuoti siunčiamų duomenų kiekio naudojantis internetu telefone“, – tvirtina M. Kuprys.

Neskaičiuojant siunčiamų duomenų

MEZON YZI maršruto parinktuvas „WiFi“ ryšiu jungia vartotoją prie mobiliojo 4G interneto MEZON, o visi klientams siūlomi šio interneto planai – ir „Bendrauk“, ir „Nevaržyk“, ir „Pramogauk“ – neriboja siunčiamų duomenų kiekio. Anot M. Kuprio, ketvirtosios kartos „WiMAX“ ryšio tinklas gali patenkinti nuolat augantį mobiliojo interneto vartotojų poreikį sparčiai siųsti vis didesnius duomenų srautus – tai yra reikšmingas šios technologijos privalumas.

Visuose „WiFi“ įrenginiuose

Nuostabu tai, kad jungiantis per MEZON YZI mobilusis 4G internetas vilniuje veikia visuose įrenginiuose, kuriuose yra integruota „WiFi“ ryšio sąsają – stacionariuose, nešiojamuosiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, telefonuose, muzikos grotuvuose, elektroniniuose knygų skaitytuvuose, žaidimų konsolėse, fotoaparatuose ir t.t. MEZON YZI – toks universalus įrenginys internetui, kokio Lietuvoje dar nebuvo!

Galima sutaupyti

„Nauda akivaizdi: moki už vieną paslaugą, o naudojiesi internetu įvairiais būdais ir dar laisvai judėdamas – pasinaudojęs namuose, MEZON YZI gali nusinešti į biurą, išsitraukti automobilyje ar kavinėje, gali nusivežti prie jūros… Tai tarsi asmeninė „WiFi“ ryšio zona, kuri yra ten, kur esi tu“, – aiškina M. Kuprys. 4G „WiMAX“ ryšio tinklas pasiekiamas jau daugiau nei 60 proc. Lietuvos gyventojų ir toliau plečiamas.

Malonu dalintis

Mažą ir stilingą MEZON YZI lengva nešiotis rankinėje ar kišenėje, galima pasidėti ant stalo, palangės ar kėdės – visur, kur tik patogu jo savininkui, taip pat jo draugams interneto aistruoliams. Taip, draugams irgi, nes MEZON YZI maršruto parinktuvu gali naudotis keli asmenys vienu metu, prie jo galima jungti keletą „WiFi“ įrenginių.

Šaltinis: spredas.lt