Įvairenybės

Nemokamas skelbimas

Kaip išnuomoti butą, kad jo visi norėtų

Šiandien pakalbėkime apie tai, kaip nemokamas skelbimas, įdėtas paties žmogaus, o ne agentūros, gali padėti išnuomoti butą Vilniuje labai pelningai.

Pirmas žingsnis – nuotraukos

Nemokamas skelbimas
Nemokamas skelbimas

Visų pirma, kiekviena NT agentūra patikintų, kad bene svarbiausias dalykas skelbime yra nuotraukos. Jeigu norite, kad skelbimas būtų matomas, kad jūsų informacija sudomintų žmones, ir nemokamas  jūsų vargas taptų pelnu – pirmiausiai jums reikia nuotraukų. Butą turite nufotografuoti tikrai kokybiškai. Turite pasistengti, kad erdvės, kurios yra nedidelės, atrodytų kuo didesnės. Tam pasitarnaus telefone esantis išgaubimo efektas, bei paprasčiausias fotografavimas iš viršaus. Būtinai pati gražiausia nuotrauka turi būti pati pirma, kad nemokamas skelbimas būtų tikrai įdomus, pastebimas ir sudomintų daugiau žmonių. Jeigu kažkur yra negražių vietų, tai geriau skelbimas nesipuoš nuotraukomis iš tualeto, kur matosi, kad jis net nemokamas turėtų būti geresnėmis sąlygomis.

Antras – privalumų pabrėžimas

Visai kaip ir reklamoje, reikalinga, kad jūsų nemokamas skelbimas butą pristatytų labiau iš teigiamos pusės, nei iš neigiamos. Todėl jūs turėtumėte pabrėžti tai, kokie yra patys didžiausi buto privalumai. Gal labai gera vieta, arti centras arba geras susisiekimas su centru? O gal nemokamas skelbimas galėtų pranešti apie tai, kad tenka mokėti itin nedidelius mokesčius už šildymą? O gal architektūra čia tikrai autentiška, graži? Viską galite aprašyti labiau reklamuodami.

Trečias – trūkumų slėpimas

Taip pat kaip ir nemokamas darbo skelbimas,  nuomos nemokamas skelbimas turėtų neviešinti bent jau primoje eilėje esamų trūkumų. Tačiau, žmonių apgaudinėti irgi negalima, tad reikia parašyti ir apie trūkumus, tačiau to neakcentuojant. Tarkime, jeigu norite, kad nemokamas skelbimas UK ar Lietuvoje būtų geidžiamas, rašykite viską suapvalindami. Tarkime, sulūžęs bakelis, trupa lubos ir veikia jau tik vienas elektros lizdas visame bute – rašykite, kad reikalingas kosmetinis remontas, tačiau, jeigu tai nesvarbu, gyventi galima jau dabar. Jeigu virtuve reikia dalintis su kitais bendrabučio gyventojais, tuomet skelbimai nemokamai turėtų afišuoti informaciją: virtuve dalinsitės su labai draugiškais keliais kaimynais, o jūsų erdvės bus visiškai privačios.

Ketvirtas – daug informacijos

Pasistenkite, kad pasirodytų, jog verta skelbti skelbima nemokamai. Jeigu kažką darote, jeigu norite sudominti žmones – tegul informacija pasklinda pilnai. Jeigu visas butas yra tobulas – tada apkrauti skaitytojų ilgu skaitymu gal ir neverta. Tačiau tuo atveju, kai iš tiesų yra ir nemažai trūkumų, kuriuos norėtųsi kažkaip paslėpti, tuomet galite tai padaryti tiesiog naudodami didesnį informacijos kiekį.

Penktas – malonus tonas

Iš tiesų labai svarbu yra ir tai, kokiu tonu kalbėsite apie savo butą. Jeigu jūsų skelbimai Mazeikiuose arba bet kur kitur sudarys tokį įspūdį, jog jūs tiesiog darote žmonėms paslaugą jau vien leidžiant skaityti tokį skelbimą, tuomet viskas gerai. Kalbėti turite itin gražiu tonu, pagalvokite, kaip kuo maloniau kalbėti, kreiptis į žmones. Dažnai būna ir taip, kad bute dar kažkas gyvena, tad tas žmogus, rašantis skelbimą, taip pat turi būti labai malonus. Jūsų skelbimai nemokami internete bus sėkmingi tada, kai jie bus šilti, draugiški, tačiau ne nusaldinti per daug. Nevartokite mažybinių žodelių, o tiesiog kalbėkite draugiškai. Sakykite ne „kambariukas“, nes tai leis galvoti, kad galbūt jūs nuomojate iš tiesų mažą plotą, o kambarys. Tačiau pabaigoje gražiai atsisveikinkite, rašykite „mielai jums aprodysime butą“ ir panašiai. Visada gerai yra ir nurodyti, kokiu metu galima skambinti jums į nurodytą numerį.