Skelbimai internete

Nemokamas skelbimas

Ar registruojatės pažinčių svetainėse

Nemokamas skelbimas
Nemokamas skelbimas

Daug kam tenka pastebėti, kad ne vienas nemokamas skelbimas atsiranda laikraščiuose, televizijoje ar bet kurioje kitoje medijoje, ir išlieka nepaliestas daugybės žmonių. Labai plati niša, kur gali būti išgirstas ne vienas nemokamas prašymas, yra pažinčių svetainės. Čia savo širdies draugo ir draugių ieško begalės internautų, šiais laikais jau vieningai pripažįstančių, kad internetas nėra tiktai kvailiams lūzeriams ir kitiems nevykėliams. Kartais vienas ten patalpintas skelbimas gali nulemti visą likusį gyvenimą. Kodėl tiap yra? Paklausinėkime nuomonės iš žmonių.

Anna, iš Kauno

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad registruosiuosi pažinčių svetainėse. MAn atrodo, toks nemokamas skelbimas yra tas pats kas pigus skelbimas. Nes susikurdama ten anketą aš turiu save pateikti kaip kažkokią pigią prekę, kurią norėtų kas nors pirkti. Tai man yra neįprasta ir aš nesu tokio būdo mergina, kuri taip mielai ir noriai sav e eskponuotų visuomenei. Todėl iš pat pradžių aš žiūrėjau į visą šitą reikaliuką tikrai skeptiškai, paskui vis dėlto apsisprendžiau, kad reikia registruotis ir pabandyti laimę šiame laimės šulinyje. O kas žino, gal laimė slypi už kiekvieno kampo? Jeigu taip, aš pasistengsiu tą laimę gauti.

Aleksas iš Marijampolės

Šiaip tai aš dar mokausi mokykloje, todėl toks nemokamas skelbimas pažinčių svetainėje man pasirodė tik kaip žaidimas. Aš ir pats žinau, kad kai pabaigsiu mokyklą, išvažiuosiu iš čia neatsisukdamas. Tik nežinau, kada tiksliai tai padarysiu – gal labai greitai. Kaip bebūtų, kai tai nutiks, tikrai nenorėčiau kad šioje provincijoje liktų mano žmona, kurios kaltininku galbūt taps vienas vieninteliis nemokamas skelbimas.

Vytas iš Alytaus

Kaip sakoma, vyram bobų nereikia, bet be jų negerai. Aš va taip sau juokais paėmiau ir pabandžiau pažiūrėti, ar įmanoma kokią moteriškę gauti. Į šokius kam per penkiasdešimt jau nebevaikštau, tai man pasirodė visai neblogas variantas nemokamas skelbimas laikrastyje. Spaudą vis tiek skaito kiekviena mano amžiaus moteris, ir mane pamačiusi laikraštyje ji turėtų tikrai susidomėti ir man paskambinti. Ir ką jūs manot? Visų pirma tai sužinojau kad mano pranešimas atsidūrė ir kaip nemokamas skelbimas internete.  Tas laikraštis automatiškai kiekvieną publikaciją įsikelia ir į internetą, todėl apie mane sužinojo dar daugiau žmonių. Net nepasakyčiau, kad čia tokią naudą padarė nemokamas skelbimas i laikrasti, čia turbūt tas internetas bus kaltas. Nes man ėmė skambinti moteriškės, ir tie skambučiai netyla jau dvi savaitės. Aš nežinau, kas daryt, su visomis tai nespėsiu.

Surado laimę internete

Seniai žinojau, kad yra visokių būdų susipažinti – nemokami skelbimai internete,  pažinčių svetainės. Bet visada galvodavau, kad tai tikrai ne man – ką aš ten veiksiu tarp daugybės konkurenčių? Tačiau vieną vienatvės kupiną pavasarį aš paėmiau ir užsiregistravau į kažkokią peklą. Ir ką gi jūs sau manote? Jau po penkiolikos minučių man parašė žavus jaunuolis iš Ukmergės. Aš paklausiau jo, ką jis mano apie skelbiu.lt  nemokamas skelbimas, o jis atsakė, kad nieko nemano.

Man labai patiko šitas jo išradingas ir šmaikštus atsakymas, gal dėl to jam ir pajutau simpatiją? Labai gerai, kad ta simpatija buvo ne vienpusė, todėl mes greitai pajutome ir artumo poreikį, o paskui jau prasidėjo gražūs ir romantiški susitikimai, dabar esame šeima. Galvoju, reikėtų darbo pasieškoti, o skelbimai tikras lobis. Gal yra kur nors ir nemokamas darbo skelbimas, laukiantis manęs, kaip kad pažinčių svetainėje manęs laukė mano dabartinis vyras.