Būstas,  Įvairios svetainės,  Paskolos,  Skelbimai internete,  Verslas / Ekonomika

Nemokami skelbimai ieškantiems paskolos

 
ID-100213554Lietuvoje bendrovių užsiimančių greitomis paskolomis išaugo tiek daug, jog netgi užėjus internete į svetainę, kur yra talpinami nemokami skelbimai gali užtikti skelbimų, kuriuose yra siūloma imti paskolą. Tai nėra blogai, tačiau žmonės, kurie neturi stiprios valios ir greit pasiduoda kitų įtakai, paklauso reklamų ir ima paskolas neapgalvodami ar jų jiems reikia ir ar jie išgalės gražinti pasiskolintus pinigus kartu su palūkanomis. O jeigu asmuo rimtai nusprendžia šitokiu būdu gauti pinigų, turėtų nuspręsti kokios paskolos jam iš tikrųjų reikia. Lietuvoje galima gauti šių rūšių paskolas:

Ilgalaikes. Šio tipo paskolas gali gauti tik pastovias ir didesnes nei vidutines pajamas gaunantis žmogus, turintis nepriekaištingą kredito istoriją. Kartais gali būti ir išimčių. Niekur nedirbantis asmuo jau negalėtų pretenduoti į tokią paskolą. Šią paskolą galima gauti tik nuėjus į banką ir tik retais atvejais internetu. Neretai šia paskola naudojasi žmonės norėdami pasiskolinti didelę sumą pinigų. Šių paskolų principas yra toks, jog pasiimtus pinigus galima gražinti per daugiau nei 40 metų.

Vartojamosios. Tai yra paskola skirta įsigyti kasdienines prekes, kurių negalite nusipirkti turėdami įprastas pajamas. Komerciniai bankai dažniausiai suteikia iki 70 000 litų jūsų prekei įsigyti. Dažniausiai prieš imant šią paskolą patariama iškarto žinoti ką ketini pirkti, nes pinigai negali būti panaudojami kitoms reikmėms.

Būsto. Su šia paskola žmogus gali įsigyti būstą, jį remontuoti, įrenginėti ar rekonstruoti. Taip pat su ja nusipirkti žemės sklypą ir statytis. Tai yra ypatingai aktualu žmonėms, ieškantiems ar ketinantiems statytis savo pirmuosius namus kadangi jie dar neturi senųjų namų, kuriuos galėtų parduoti, o iš gautų pinigų pirkti.

Žinant šias tris pagrindines paskolų rūšis žmogui tampa kur kas aiškiau ir paprasčiau pasirinkti, kokią paskolą rinktis. Prieš skolinantis pinigus iš paskolas teikiančių įmonių į tai reikia atkreipti didelį dėmesį, nes juk neimsi paskolos būstui norėdamas nusipirkti automobilį ir neimsi ilgalaikės paskolos pirkdamas didelius pinigus nekainuojantį daiktą. Už tokius nusižengimus yra numatytos sankcijos.  Galiausiai reikėtų apsvarstyti ir klausimą ar pačios paskolos tau tikrai reikia ir ar ją pasiėmęs turėsi pinigų gražinti palūkanas.