Paskolos

Nemokamos greitosios paskolos

Apie greitąsias paskolos turbūt žino kiekvienas. Prisiregistruoji kokioje paskolas teikiančioj svetainėj ir po kelių minučių jau gali džiaugtis pinigais banko sąskaitoje. Tokios paskolos, dar vadinamos greitaisiais kreditais, Lietuvoje labai išpopuliarėjo ir jau ne vienam teko tuo pasinaudoti. Žinoma, kaip ir bet kokia kita paslauga, pinigų skolinimasis kainuoja. Todėl, nusprendus pasiimti greitąją paskolą, visuomet atkreipkite dėmesį, kiek palūkanų ir per kokį laikas jums reikės sumokėti. Nepamirškite ir administravimo mokesčio, kuris dažnai sudaro kelis eurus. Dažnai paskolas siūlančios firmos viską apskaičiuoja specialiomis skaičiuoklėmis, kur pasirinkus greitos paskolos dydį ir grąžinimo terminą, galima pamatyti visus mokesčius, kurių neišvengsite. Tačiau, ar tikrai? Ar gali būti, kad paskolą gausite nemokamai? Taip, taip būna.

Dažniausiai nemokamos paskolos teikiamos naujiems klientams. Tai yra, jei skolinatės pirmą kartą iš tam tikros įmonės, jūs nemokėsite jokių palūkanų. Tiesa, ir čia bus šiokių tokių mokesčių. Kartais reikia pervesti 1 cento mokestį vien dėl asmens tapatybės identifikavimo. Taip pat gali tekti sumokėti ir administravimo mokestį, tačiau jis dažniausiai nėra didelis.Paskolos ir kreditai

Kodėl paskolas teikiančios įmonės taip elgiasi? Tai yra, duoda nemokamas paskolas? Gal yra kabliukas ir geriau į tai nesivelti ir nepateikinėti savo duomenų tokioms firmoms? Visai ne. Visų pirma, nemokama paskolas privilioja naujus klientus. Kur rinksitės pirmąją 300 eurų paskolą? Ar ten, kur teks sumokėti virš 20 eurų palūkanų ar ten, kur palūkanų iš viso nėra? Atsakymas turbūt akivaizdus. O kaip dėl antrosios paskolos? Greičiausiai vėl rinksitės jau išbandytą variantą, nes viskas bus pažįstama, žinoma, paprasta ir patikimas. Taip greitųjų paskolų įmonės ir pritraukia klientus. Prieš keletą metų kai kurios įmonės net siūlė savo klientams kviesti draugus, kad šie pasiimtų paskolą. Už tai klientui mokėdavo 30 – 50 litų. O paskola tai juk nemokama! O visgi tai marketingo dalis. Pritraukus klientą vieną kartą, jis beveik 100 % vėl grįš į tą pačią paskolas teikiančią svetainė, kurioje jau buvo.

Nemokamos greitosios paskolos tikrai vertos dėmesio. Jos padeda sutaupyti klientui ir atveda būsimus klientus į atitinkamas įmones. Abipusė nauda. Tačiau, viską vertinkite racionaliai. Galbūt iš tos firmos jau skolinotės ir kodėl gi nesiskolinti vėl? Pasižiūrėkite, ką siūlo kitos įmonės. Galbūt ten geresnės paskolų grąžinimo sąlygos? Galbūt ilgesni terminai ar mažesnės palūkanos? Nėra administravimo mokesčio? Neprisiriškite prie vienos greitąsias paskolas teikiančios įmonės ir pasirinkite jums geriausiai tinkantį variantą.