Įvairenybės

Nėščiosios fotosesija

Vaiko gimimas – stebuklas, kurio laukia ne tik šeima, bet ir visi artimieji. Besilaukianti moteris yra pati žavingiausia, nes spinduliuoja meile ir šiluma.

Nėščiosios fotosesijos namuose

Nėščiosios fotosesija vyksta pagal Jūsų poreikius, bet dažniausiai renkamasi – fotosesijos namuose, kad nėštukė jaustųsi rami ir atsipalaidavus jaukioje namų aplinkoje. O ir kelionės paskutinius mėnesius vargina moteris. Paskutinį nėštumo mėnesį namuose jau būna pasiruošta vaiko sutikimui – supirkti vaikučio baldai, žaislai, rūbeliai, įrengtas kambarys. Dėl šios gražios ir naujos atmosferos nuotraukos atrodo unikaliai ir nepakartojamai.

Nėščiosios fotosesija gamtoje

Vaiko gimimas, tai gamtos stebuklas ir besilaukiančioms mamoms puikiai tinka fotografuotis gamtoje. Kadangi fotosesijos metu reikėtų kuo daugiau išreikšti besilaukiančios pilvuką, tai fotosesijai kyla sunkumų blogu oru, ar žiemos metu. Bet besilaukiant vasarą puikiai galite išnaudoti šiltą ir vasarišką orą, o ir grynas oras gamtoje tik į naudą.

Nėštukių fotosesijos tipai

Žinoma pačios gražiausios nuotraukos būna, kai atsiskleidžia kuo daugiau moteriškų linijų. Bet ne visi gali ir nori apsinuoginti prieš objektyvą, dėl to puikiai tinka nuotraukos atliktos subtiliai prisidengus. Jums pageidaujant galima atlikti fotosesiją visiškai nusirengus, taip atsiskleidžia gražiausios moters linijos.

Vaiko laukimas, tai ne tik mamos šventė. Vaikelio laukia visa šeima, tai dėl šios priežasties nėščiosios fotosesija neapsieina be šeimos narių. Fotosesija atliekama kartu su vyru. Besilaukiant ne pirmo vaikelio, puikios nuotraukos būna su vyresniais vaikais. Nepamirškite ir savo mylimų augintinių, juk jie taip pat šeimos nariai.

Vaikelio atėjimo istorija

Daugelis nori įamžinti visą vaikelio istoriją. Taigi po nėščiosios fotosesijos kviečiu vaikų fotosesijai vaikeliui gimus, taip išlaikysite vientisą vaikelio raidos albumą. O užaugę vaikai visada atsidėkoja savo tėvams už jiems sukurtus šiltus prisiminimus.

Tai tik keletas pamąstymų kaip turėtų atrodyti nėščiosios fotosesija, aš visada atvira Jūsų sumanymams ir idėjoms. Siūlykite ir jie bus įgyvendinti.