Kompiuteriai / internetas,  Pirkiniai / Paslaugos

Nešiojami kompiuteriai: kokios galimybės siūlomos pirkėjui?

nesiojami kompiuteriaiVienas artimiausių pirkinių yra nešiojamas kompiuteris? Tokiu atveju verta žinoti, kad nešiojami kompiuteriai yra tie pirkiniai, kurie neatsiejami nuo tam tikrų galimybių, kurios yra siūlomos pirkėjui. Taigi, jei planuojate savo namus ar darbovietę praturtinti būtent tokiu pirkiniu,  iš anksto verta susipažinti su tuo, kas gali būti jums pasiūlyta.

Priedai
Jei ruošiatės  pirkti nešiojamą kompiuterį, iš anksto galite nusiteikti tam, kad įsigijus šį darbui bei laisvam laiko praleidimui labai reikalingą prietaisą, jums bus pasiūlyta įsigyti į įvairių priedų (spausdintuvą, dažų, spausdinimo popieriaus, ausines, kolonėles, klaviatūrą ir pan.). Nesunku pastebėti, kad šie priedai gali gerokai padidinti išlaidas, tačiau tuo pat metu verta atkreipti  dėmesį  ir į jų teikiamas funkcijas bei akcentuoti, kokią  naudą tai suteikia pirkėjui: pavyzdžiui, spausdintuvo, dažų bei popieriaus dėka galite turėti pateikti atspausdintas ataskaitas arba rašto darbus, tuo tarpu kokybiškos ausinėmis ar kolonėlės garantuos maksimalų malonumą klausiantis muzikos ar žiūrint filmą. Na, o kad apsipirkimo metu nereikėtų daug galvoti ir neįsigytumėte nereikalingų pirkinių, iš anksto apgalvokite, kurie iš šių priedų jums iš tiesų gali praversti. Na, o jei šį kalus dar neturite konkretaus atsakymo, išbandykite kitą variantą: kol kas įsigykite tik kompiuterį – vėliau  pamatysite, kokie kompiuterio priedai iš tiesų galėtų praversti kasdienėje veikloje.

Galimybė pirkti išsimokėtinai
Jei jus domina nešiojami kompiuteriai, tokiu atveju vertėtų žinoti, kad labai didelė dalis prekybos vietų jums pasiūlys ir dar vieną galimybę – įsigyti kompiuterį išsimokėtinai (tereikia atitikti tam tikras sąlygas). Na, o išgirdus pasiūlymą apie tokią galimybę, tereikia tik žinoti, kad  pastaroji turi ir privalumų, ir trūkumų: privalumas –  galite  įsigyti kompiuterį net ir tuo atveju, jei šiuo metu neturite visos šiam tikslui reikalingos sumos; trūkumas – bendra įmokų suma, ko gero, bus bent šiek tiek didesnė, nei suma, kurią tektų pakloti mokant pinigus iš karto. Vis dėlto, viskas priklauso nuo konkrečios situacijos – įvertinkite savąją, kad suprastumėte, kuris iš šių pasirinkimų yra naudingesnis jūsų atžvilgiu.

Nuolaidos
Dar viena galimybė, kurią siūlo nereta kompiuterius parduodanti prekybos vieta, yra nuolaidos. Tiesa, pastarosios gali būti dvejopos: nuolaida, suteikiama pirkiniui, kurį pirksite (kompiuteriui) arba nuolaida, kurią pradės galioti tik tuomet, kai jau būsite įsigiję šį  pirkinį (kitą pirkinį galėsite įsigyti su kelių ar net keliolikos procentų nuolaida).

Lojalumo taškai
Jei ruošiatės pirki nešiojamą kompiuterį, vertėtų išgirsti ir apie lojalumo taškus, kuriuos dažna prekybos vieta sutiekia savo pirkėjams. Beje, lojalumo taškų kiekis paprastai priklauso nuo perkamo daikto vertės – kuo pastarasis vertingesnis,  tuo daugiau lojalumo taškų suteikiama.

Pristatymas į namus ar darbovietę
Na, o pabaigai –  trumpai apie dar vieną galimybę, kurią taip pat siūlo daugelis prekybos vietų. Tai  –  prekės pristatymas nurodytu adresu  (į namus arba darbovietę), ir nors nešiojami kompiuteriai yra tie įrenginiai, kurie sveria ypač nedaug, jei   manote, kad jo parsigabenimas suteiks jums kokių nors keblumų, nepraleiskite progos užsisakyti šią paslaugą.