El. Parduotuvės

Nesiojamieji kompiuteriai

Nešiojamųjų kompiuterių reforma

Nesiojamieji kompiuteriai
Nesiojamieji kompiuteriai

Prieš keliasdešimt metų niekas nė nebūtų pagalvojęs, jog universitetuose paskaitų metų visa auditorija sėdės prie asmeninių nešiojamųjų kompiuterių ir dėstytojo žodžius konspektuosis nebe ranka rašomu būdu. Nesiojamieji kompiuteriai sukėlė tam tikrą reformą ne tik švietimo srityje. Jie pakeitė ir atstumų bei tarptautinio verslo sampratą, padidino informacijos srautų greičius ir paskatino žmones nuolatos būti „online“. Nesiojamieji kompiuteriai nėra tik naujųjų technologijų įrenginys. Tai – socialinius ir ekonominius visuomenės procesus paskatinęs prietaisas.

Nešiojamieji kompiuteriai palengvino darbą

Nesiojamasis kompiuteris pakeitė žmonių sampratą apie darbą. Tik reta įmonė verčia savo darbuotojus be išlygų dirbti ofise – atsiradus galimybei prisijungti prie interneto ir dirbti bet kurioje vietoje, nebeliko problemų dirbti ne tik biure. Be to, nesiojamieji kompiuteriai sukūrė daugiau darbo vietų tų profesijų atstovams, kurie kompiuteriu individualiai gali kurti galutinį produktą ir sutaupė darbdavių lėšų – jiems nebereikia investuoti į patalpų nuomą, pirkimą, įrengimą, tvarkymą. Tiesa, svarbu paminėti, kad nesiojamieji kompiuteriai yra visiškai darbo ir švietimo paskirtį turintys įrenginiai. Nesiojamieji kompiuteriai žaidimams nėra pritaikyti – jų duomenys nepakankami žaidimų grafikai ir kitiems reikalingiems parametrams.

Nešiojami kompiuteriai iki -30% pigiau!

Apple – madinga, tačiau sudėtinga

Kalbant apie nešiojamuosius kompiuterius, būtų nuodėmė nepaminėti kompiuterių gamintojų Apple. Apple kompiuteriai – tai ne itin seniai atsiradusi ir labai greitai išpopuliarėjusi produkcija. Nesiojamieji kompiuteriai Apple yra brangūs, tačiau mėgstami dėl savo dizaino ir malonaus valdymo. Tiesa, įpratusiems prie Windows operacinės sistemos, priprasti prie Apple gali būti kiek sudėtinga. Apple operacinė sistema kardinaliai skiriasi nuo įprastos Windows, tačiau norintieji, apsiginklavę kantrybe ir skyrę pakankamai laiko išmokti, tikrai gali. Nesiojamieji kompiuteriai Apple užkovojo rinką, nepaisant pasikeitusios operacinės sistemos iššūkio ir tai įrodo, jog ją perprasti iš tiesų nėra taip sudėtinga.

Dell – alternatyva Apple

Pastaruoju metu Apple kompiuterių alternatyva tampa nesiojamieji kompiuteriai Dell. Šie gamintojai siūlo patrauklaus dizaino, ilgalaikius ir patrvarius nešiojamuosius kompiuterius. Dell populiarėja ir dėl kanos – tai nėra pats pigiausias pasirinkimas kompiuterių rinkoje, tačiau palyginus su Apple produkcija – Dell yra kur kas pigesni.

Kaip kompiuterius paversti įkandamais

Vis dėlto nešiojamieji kompiuteriai nėra pigus malonumas. Kainos prasideda  nuo aštuonių šimtų ir gali siekti dešimtis tūkstančių litų. Naudoti nesiojamieji kompiuteriai yra išsigelbėjimas tiems, kas neturi pakankamai lėšų ar nenori jų išleisti naujam kompiuteriui. Naudotus kompiuterius galima įsigyti naudotos technikos parduotuvėse arba rasti pagal skelbimus laikraščiuose ar interneto portaluose. Tiesa, perkant naudotą daiktą, būtina išsiaiškinti, ar jis nėra sugadintas arba  nesuges po poros savaičių. Jei patys neturite pakankamai žinių tai nuspręsti, rekomenduotina į prekės apžiūrą pasikviesti kompiuterių sritį išmanantį asmenį, kuris patvirtins arba paneigs faktą, kad norima įsigyti prekė yra gera ir tinkama naudoti. Dar viena galimybė vienu kartu neišleisti daug pinigų kompiuteriui – nesiojamieji kompiuteriai issimoketinai. Šis sumos apmokėjimo būdas leidžia visą kainą išskirstyti per tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, metus, ir kas mėnesį mokėti reikiamą sumą. Nesiojamieji kompiuteriai issimoketinai yra populiari kompiuterių pirkimo forma, nes kas mėnesį atseikėti šimtą litų yra kur kas lengviau nei, pavyzdžiui, tris tūkstančius litų vienu kartu. Pigus nesiojami kompiuteriai ne visada yra blogi. Reikėtų suprasti, jog yra gamintojų, kurie nėra itin populiarūs, tačiau gamina tikrai gerą produkciją. Be to, kiekvienas kompiuterio naudotojas įrangą renkasi pagal savo poreikius. Kai vieni negali gyventi be Apple, kitiems pats geriausias ir visus poreikius tenkinantis kompiuteris gali būti, pavyzdžiui, Samsung. Nesiojamieji kompiuteriai privalo atitikti kiekvieno asmeninius norus.