Kompiuteriai / internetas

Nešiojamo kompiuterio remontas

Plataus kompiuterių vartojimo era prasidėjo po stacionaraus kompiuterio sukūrimo, po jų sekė nešiojamųjų kompiuterių era kuri dar tęsiasi iki šiol. Taigi nešiojamojo kompiuterio remontas yra vienas iš svarbiausių remonto sričių kompiuterių taisyme.

Sutaisyti nešiojamą kompiuterį yra sudėtingiau nei stacionarų, dėl to remonto kainos yra šiek tiek didesnės. Taip yra dėl to jog kiekvieno kompiuterio modelio projektavimas yra individualus. Nors nešiojamas kompiuteris susideda iš tokių pačių dalių kaip ir stacionarus kompiuteris, bet dauguma nešiojamo dalių tinka tik tam tikram modeliui.

nesiojamo kompiuterio remontasNešiojamieji kompiuteriai yra dažniau nešiojami nei stacionarūs kompiuteriai, dėl šios priežasties jie patiria daugiau smūgių nei įprastai. Todėl dažniai nešiojamojo kompiuterio remontas apima kietojo disko keitimą ir sudužusios ekrano matricos keitimą. Šie du įrenginiai kompiuteryje yra labiausiai jautrūs smūgiams. Ekrano matricos keitimas yra santykinai brangus malonumas, bet visada pagalvokite kiek verti duomenys kietajame diske, nes jų atstatymas gali kainuoti ženkliai daugiau, o gal net tūkstančius.

Kaip remontuoti nešiojamus kompiuterius galite skaityti kituose straipsniuose, o čia tik aptartas bendrinis nešiojamo kompiuterio remontas. Jeigu reikia pagalbos remontuojant nešiojamąjį kompiuterį – galiu jums padėti. Aš taisau visų rūšių nešiojamus kompiuterius: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Hoshiba ir kt.

Taip pat nešiojamojo kompiuterio remontas gali apimti ir programinės įrangos problemas. Kokios jos gali būti galite skaityti kituose straipsniuose apie Windows įrašymasneveikia internetas ir t.t. Iškilusios programinės įrangos problemos beveik visais atvejais tokios pačios kaip ir stacionarių kompiuterių, čia problemų nustatymas daugiau susijęs su naudojamos operacinės sistemos versija, rūšimi, ar sudiegtų programų ar jų versijomis. Jeigu nuspręsite kompiuterį tvarkyti ne patys tada mielai jums padėsiu.