Būstas

Norite papuošti savo namus?

Daugelis žmonių naudojasi keičia savo namus, tačiau dauguma jų tiesiog neturi įgūdžių, tinkamai tai padaryti. Ji neturi būti sudėtinga, jei norite sukurti gražią erdvę. Tęsti svarstymą siekiant rasti naudingų Projektavimo patarimai.

Jis visada naudinga naudoti tris grupes, kai tai interjero dekoravimo. Ši konstrukcija naudojant „trys” strategija yra ypač veiksmingos sienų apmušalai. Šiuos tris elementus galite įterpti eilučių, arba galite juos sureguliuoti. Nesvarbu, kaip jūs nuspręsite daryti tai. Ši taisyklė paprastai veikia kaip žavesio.

Prisiminkite, kaip saulės šviesa turės įtakos kambarį, renkantis dažų spalvą. Jūs norite pasirinkti spalvą, kuri maksimizuoja kambario šviesumą ir suteikia vyšnių poveikį.

Kai jūs pertvarkyti kambarį savo namuose yra labai svarbu, kad jums pasirinkti tinkamą spalvų schemą. Pateikite kambarį, suprantama, kokios spalvos papildo viena kitą ir kuris iš jų susidūrimas su skoningu, gerai subalansuotą išvaizdą. Venkite naudoti daug ryškiomis spalvomis, viename kambaryje.

Būkite atsargūs, planuojant, renovuojant apie esamo židinio zonoje. Jūs galite įsitikinti,, mantijos objektai būtų tinkamai subalansuota. Degiklių kaitinimo tinkleliams, kad yra nesubalansuotas, gali paveikti visą išvaizdą ir patalpos.

Puikus būdas padaryti jūsų namų šviesesnis yra įdiegti veidrodžio tiesiai priešais savo langą. Šviesa atspindi nuo veidrodžio ir sukurti dviejų langų erdvės iliuziją. Jūsų visas namas gali atrodyti šiek tiek ryškesnis tinkamai pasirengusi veidrodžių.

Apšvietimas yra svarbiausias dalykas, bet interjero dizaino projektą. Įvairių variantų, kad gali leisti jums suteiks daugiau šviesos į kambarį. Langai, šviestuvai, veidrodžiai, stoglangiai ar galbūt žvakės, keletas iš daugelio pasirinkimų. Kaip ilgai, kaip šie elementai veikia harmoningai, jūsų aplinka bus ryškesnis ir malonesnis.

Dekoravimas Troba su iškylose naudojamiems stalams gali padėti sukurti tylus atmosfera. Sukurti dviaukštės lovos iš nebaigtų juosmens. Įdėkite plokštes porolono gultai ir miegmaišį naudoti kaip kiekvieną iš patalynės.

Jei norite tikrai pertvarkyti senesnę erdvę, galvoja apie išleidimą į świetlika. Jūs atvers kambarį ir šviesesnę kambarį su stogo langais. Kai stoglangiai buvo sukurta tam, kad kambarys atrodo tai ne!

Paint savo lubas du atspalviai lengvesni už sienos. Jei jūsų sienų ir lubų ir sienų spalvos yra pernelyg panašūs, jūsų kambarys atrodys panašus langas, ir pajusti tvanku. Jeigu jūsų lubos yra šviesesnė ir lengvesnė, jūsų kambarys bus didesnėje erdvėje išvaizdos.

Mažos krepšiai ir dėžės yra paprastas ir stilingas saugojimo sprendimas mažesnių vonios kambariai,. Krepšeliai yra plataus asortimento modelių ir dydžių, ir gali padėti padidinti saugojimo erdvę. Pabandykite pradėti savo rankšluosčius arba skaityti medžiagą vonios krepšelio. Krepšeliai taip pat gali būti pakabinti ant sienos arba įdėti pagal tuštybės.

Greitas būdas atnaujinti savo gyvenamąją erdvę pabrėžti aksesuarai daiktų. Paprastas akcentas pagalvė, nauja lubų šviesos arba pabaiga lentelė gali padaryti didelį skirtumą. Pabandykite pridėti keletą naujų Pašluostes, ir visiškai naujos užuolaidos. Šie maži pokyčiai gali turėti didelį poveikį pagal bendrą dizaino savo kambarį, nekenkiant savo biudžetą. Nepamirškite pakeisti savo durų rankenos: http://www.ashteaddoorhandles.co.uk

Prieš pradedant bet kokį interjero apdailos projektą, tai geriausia sugalvoti nuotaika. Ką jūs norite išeiti iš kambario? Ar tai vieta, kur tu gali pasislėpti nuo pasaulio dienos pabaigoje? Ar tai daugiau biuruose aplinka, sukurta paskatinti jus į darbo? Ji bus naudojama pramogoms? Nepriklausomai nuo priežasties, turėti tai omenyje, kai suprasti, ką daryti su kambario.

Šis straipsnis suteikia jums puikias idėjas, siekiant padėti jums pradėti savo dekoravimo planų. Kai jūs suprantate, ką turėtų ir ko neturėtų daryti, kai ji ateina į projektavimo, dekoravimo ateis kartu daug sklandžiau. Kai naudoti šiuos naudingų patarimų, jūs pagaliau galės sukurti savo svajonių namus.