Įvairenybės,  Kompiuteriai / internetas

Nostalgija gumai “Love is…”

Man patinka kioskeliai. Vaikystėje prilipdavome prie stiklo ir išsižioję rinkdavomės, kurį saldainį ar ledinuką pirkti. Skaičiuodavome centus ir leisdavome juos tiems skanėstams. Tos moteriškės, sėdinčios kioskelyje atrodydavo visagalės ir paslaptingos. Tik jos žinojo, kad mes pirksime gumą “Love is…”, kad godžiai rinksimės dar vieną “Chupa-Chups” ar maišelį saulėgrąžų. Niekučiai ir saldainiai – kol esi mažas, jie yra didžiausias turtas.

Užaugome. Senuosius kioskelius iškeitėme į spaudos kioskus, kuriuose dažnai perkame viešojo transporto talonėlius. Ar dar kas atsimena, kad Vilniuje buvo skirtingi autobusų ir troleibusų talonėliai? Per dešimtmetį viskas pasikeitė: dabar spaudos kioske gali nusipirkti laikraštį, išsiųsti atvirutę tetai, papildyti telefono sąskaitą, apmokėti komunalinius mokesčius, išgerti puodelį karštos kavos ir net nusipirkti higienos reikmenų. Atrodo, rasi kioskuose viską – čia leidinių meka, kurioje galima nusipirkti visko nenumatytiems gyvenimo atvejams. Ir gumos, žinoma, tik nebėra tos rožinės mūsų pamėgtosios “Love is…”…

Pavasarį pradedame geromis žiniomis – nuo kovo 1 d. visuose “Lietuvos spauda” kioskuose ir “R-kiosk” parduotuvėse rinkdamiesi kasdieninius pirkinius, kaip mėgstamą žurnalą ar glaistytų sausainių, galite įsigyti ESET antivirusinę. Mieloji kasininkė, kuri kiekvieną mėnesį papildo jūsų nuolatinį bilietą, galės jums atspausdinti čekį su ESET licencijos kodu. Paprasta, ar ne?

Galite rinktis iš “ESET NOD32 Antivirus 4″ arba “ESET Smart Security 4″. “Lietuvos spauda” kioskuose galima įsigyti 3 mėn. licenciją dviem kompiuteriams ir 1 metų licencijas 2, 3 arba 5 kompiuteriams, taip pat atnaujinimo licencijas metams. ESET antivirusinių ieškokite visuose 274 „Lietuvos spauda“ kioskuose ir 29 „R-kiosk“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. O jei dar esate neapsisprendę kokią antivirusinę programą norite naudoti, pasinaudokite bandyminėmis ESET programomis, kurios galios vieną mėnesį. Nemokama antivirusinė programa parsisiunčiama iš tinklalapio www.nod.lt.

Tikiuosi, kad apsaugos savo kompiuteriui įsigijimas taps tokiu paprastu reiškiniu, kaip nusipirkti vienkartinių nosinaičių bėgančiai nosiai ar tos pačios gumos. Gaila, nerandu tos mūsų “Love is…” Gal kas matėte, kur jos nusipirkti? 🙂

Šaltinis: www.nod.lt/