Kompiuteriai / internetas

Nukrito nešiojamas kompiuteris ir skilo matrica? Nebėda!

matricu remontasKompiuterių remontas Kaune Re-Startas, siūlo ir platų papildomų paslaugų spektrą, į kurį įeina tokios paslaugos, kaip matricos keitimas, matricos remontas, nešiojamųjų kompiuterių pakrovėjai ir taip toliau.

 

Matricų keitimas nesudėtingas, tačiau atidumo ir didelio kruopštumo reikalaujantis darbas, o kadangi matricos keitimas gana brangi paslauga, mes siūlome jums patrauklesnes kainas, nei kad rasite kitur!

 

Mūsų siūloma alternatyva norintiems sutaupyti – specialus pasiūlymas yra rinktis dėvėtą matricą, kuri kokybe nenusileidžia naujam nešiojamojo kompiuterio ekranui, tačiau kainuoja ženkliai mažiau ir todėl tai dar viena galimybė jums sutaupyti! Kam rinktis brangią naują matricą, jei galite už kur kas mažesnę sumą įsigyti niekuo ne prastesnę matricą, kurią mes jums rasime per keletą dienų.

 

Matricų keitimas užtrunka labai neilgai – mums tereikia žinoti tikslų jūsų kompiuterio modelį, tada išardome jūsų nešiojamąjį išmanųjį draugą ir matricos keitimas užtrunka keletą valandų, per kurias galite sau skirti laiko apsipirkinėjant, juk mes esame įsikūrę visų puikiai žinomoje vietoje – prekybos ir pramogų sostinėje Kauno akropolyje, pirmąjame aukšte esančioje Kauno akropolio informacijos salelėje.

 

Kita mūsų paslauga, nešiojamųjų kompiuterių pakrovėjai taip pat aktuali daugeliui nešiojamųjų kompiuterių savininkų, nes jie linkę dažnai gesti, tiksliau kalbant, nusilanksto kontaktai, galiukai, arba sugenda pats pagrindinis pakrovėjo blokelis, todėl nedelskite ir kreipkitės pas mus ir už nedidelę kainą jums sutaisysime jūsų nešiojamojo kompiuterio pakrovėją arba pasiūlysime naują, arba, vėl gi, dėvėtą, kuris niekuo nesiskirs nuo naujo, tiktai kaina, o jei šis sugestų dėl ne jūsų kaltės – pakeisime jį nauju visiškai nemokamai!

 

Kompiuterių remontas kaune Re-Startas siūlo plataus spektro kompiuterinės technikos taisymo paslaugas, kurios jums leis džiaugtis savo kompiuterine technika, nors, atrodytų, ją užpuolė nebesutaisomas gedimas, todėl nedvejokite ir atneškite savo prietaisus pas mus jau šiandien, kad mes įvertintumėme gedimo rimtumą, pateiktumėme tikslią taisymo kainą ir galimus problemos šalinimo variantus. Primename – mūsų kompiuterių remontas Kaune Re-Starte siūlo diagnostiką visiškai nemokamai, todėl galite nesibaiminti, nes jums už tai nereikės mokėti nė cento!

 

Sakote už ačiū šiandien nieko nebūna? Klystate! Mūsų kompiuterių taisykloje jums užtenka pasakyti slaptažodį Mano kompiuteriui infarktas, man padės Re-Startas ir gausite išankstinę nuolaidą visiems kompiuterinės technikos darbams net dvidešimt procentų!

Matricos remontasNedelskite nė akimirkos, matricos remontas, nešiojamųjų kompiuterių pakrovėjai ir kitos kompiuterinės technikos taisymo paslaugos Re-Starte atliekamos ne tik profesionaliai, tačiau kokybiškai, žaibiškai greitai ir su šypsena, todėl ir jūs išeisite su naujai sutvarkytu ištikimuoju pagalbininku – kompiuteriu su didele šypsena, o mes lauksime jūsų sugrįžtant!

 

Kompiuterių remontas kaune laukia jūsų jau šiandien, nelaukite rytojaus, nes rytoj gali būti per vėlu, išvenkite rimtesnių gedimų ir didesnių finansinių išlaidų, atvykite pas mus – tikrai nepasigailėsite!

 

Daugiaun informacijos – www.re-startas.lt/ekranu_keitimas