Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Medicina / Sveikata,  Sportas,  Visuomenė

Numeskite nereikalingą svorį

Ar gi būtų ne puiku jei galėtumėte valgyti viską ką tik norite ir tuo pačiu metu mesti svorį? Dėja tai tėra „rožinė svajonė”, realiame pasaulyje norint numesti svorio geriausias būdas yra medžiagų apykaitos (metabolizmo) pagreitinimas. Metabolizmas tai mažas varikliukas kuris mūsų organizme reguliuoja tai kiek kalorijų yra pasisavinama ir kiek pašalinama. Bėgant metams medžiagų apykaita lėtėja, taip yra dėl to, kad pasiekus 30 metų amžių, kasmet vidutiniškai yra prarandama apie 300 gramų raumenų masės.

Kaip tegia Merilando universiteto bei kelių knygų apie sveiką gyvenseną autorė Pamela Peeke, po 40 tam, kad valgant tą patį maistą nepradėtu kauptis riebalai per dieną reikia sudeginti apie 400 papildomų kalorijų. Tačiau nebūtina pulti į neviltį ir griebtis badavimo. Pamela Peeke rekomenduoja keletą metodų, kuriuos naudojant jums neteks sukti galvos dėl to, kaip numesti svorio.

žalia arbataLabai svarbu vartoti pakankamai skysčių. Vienas pikčiausių viršsvorio priešų yra žalioji arbata. Šis gėrimas apipintas daugybę legendų, bet mokslininkai vienbalsiai tvirtina, kad detoksikacinės žaliosios arbatos savybės padeda vėžio profilaktikai, bei greitiną medžiagų apykaitą. Todėl rekomenduojama per dieną išgerti po kelis puodelius šio gėrimo. Kasdnienė žaliosios arbatos porcija leis sudeginti tiek riebalų, kad per metus galima vien tokiu būdu (jei jums jau virš 40-ies) numesti iki 3 kilogramų riebalų.

Svarbiausia kovoje su viršsvoriu nepasiraukti anksčiau laiko. Laikykitės grafiko bei dienos rėzimo, tuomet jums būtinai pasiseks įveikti savo svorį.