Verslas / Ekonomika

Nuosavas stendas sąlyginai brangiau, bet galimybių daugiau

„Įspūdingiausias lietuviškas stendas Barselonoje priklauso, mano nuomone, ne Lietuvai, o kauniečiams – programinę įrangą operatoriams kuriančiai bendrovei „Elitnet“ –  rašoma „Pinigų karta” puslapyje.

Mobiliojo verslo mugėje „Mobile World Congress“ (MWC) šiemet prisistatė net 19 įmonių iš Lietuvos. Savo atskirus stendus įsirengė dvi įmonės, viena jų – „Elitnet“.

UAB „Elitnet“ teikianti programinės įrangos kūrimo ir konsultavimo paslaugas įsigijo įvaizdžio stendą iš ISOframe sistemos. Įmonė Dabaexpo įrengė mobilų 15 m² ploto universalų parodų stendą pritaikytą transportuoti į bet kurį žemyną.

Daugiau nei metai prekiaujame moderniausia surenkama parodų įranga – tai ISOframe. Ši lanksti sistema išsiskirtinai patogi, lengva, greitai surenkama ir komercinei parodai suteikia puikų vaizdą, patogią erdvę tiek darbuotojams tiek ir lankytojams.

Mes sveikiname šios įmonės kolektyvą su sėkmingu startu ir linkime, kad pasirinktas ISOframe stendas džiugintų juos ir jų lankytojus visose parodose.

———————————

EGO parodų sistema kyla į didelį aukštį!

„Neseniai gavome informaciją apie labai įdomius projektus, iš mūsų partnerių Vokietijoje ir Lietuvoje, kur EGO ir  ISOframe sistemos buvo panaudotos sukurti įspūdingo aukščio parodų stendus” – rašoma Mark Brick svetainėje.

Lindau mieste „Medieninsel“ įmonė sukūrė sėkmingą projektą. Vokietijoje „Greengas” ieškojo tvirtos parodų sistemos, kurią būtų galima pakartotinai naudoti ir pritaikyti ateities parodoms.

EGO sistema pasirodė esanti puikiu sprendimu. Aukštas EGO bokštas pakyla virš kitų parodų stendų ir atkreipia lankytojų dėmesį!

Ši EGO sistema jau eksponuota dviejose parodose. Tai 5 x 5 m stendas su 2 atviromis pusėmis, bet taip pat gali būti naudojamas kaip 4 x 4 m atviras tik iš vienos pusės stendas. Stende sumontuotos durys, sandėlis ir net kavos baras – bokšte! Ego moduliškumas turi galimybę naudoti stendą daug kartų, kas atitinka žaliąją „Greengas” idealogiją.

Foto: kavos baras patalpintas bokšto sienoje.

EGO ir ISOframe parodų sistemos tinka išradingoms įdėjoms realizuoti ir universaliems verslo parodų poreikiams tenkinti.

ISOframe priima iššūkį, ji irgi kyla į didelį aukštį!

Suradome kitą raktą į aukštį ir iš ISOframe sistemos surinkome stendą akcentuotą dviem trikampiais 4 metrų aukščio bokštais.

„Kompanija ENSO International“ – (arch. Kasparas Pranevičius) dalyvauja tarptautinėse parodose. Ekspozicijų stende  demonstruojamos energetiškai efektyvių pastatų statybos ir įrengimo technologijos, gaminiai ir konstrukcijos skirtos „pasyviam“ namui bei mažai energijos naudojantiems pastatams.

Žaliųjų idėjos įgyvendintos EGO ir ISO parodų stenduose, jie sukurti iš kokybiškų, gamtą tausojančių medžiagų, pritaikyti daugkartiniam naudojimui, turi galimybę transformuotis ir atrodo silingai.

Nepamirškite fantazuoti, kurti ir sugalvoti geriausias savo būsimų stendų idėjas, nes šiandiena viskas įmanoma.  Puiki įrangos konstrukcinių savybių visuma yra ideali verslo parodoms, nes ji lengva, dėl paprastos konstrukcijos – greitai surenkama ir pritaikoma įvairaus dydžio ir aukščio parodų plotui.

Plačiau: Dabaexpo