Medicina / Sveikata

Odontologijos klinika „Skraidenta“ atnaujina savo tinklalapį

„Lietuva yra viena labiausiai išsivysčiusių šalių internetinių paslaugų teikimo srityje. Mūsų šalyje žmonės yra įpratę visą reikiamą informaciją rasti būtent internete. Kaip viena moderniausių odontologijos klinikų Vilniuje nebegalėjome sau leisti klientus internetinėje erdvėje pasitikti naudojant senąjį tinklalapį. Noriu pabrėžti, kad nuolatos tobuliname ne tik savo technologijas ar keliame specialistų kvalifikaciją, tačiau siekiame gerinti ir klientų aptarnavimo, informavimo kokybę. Būtent dėl šių priežasčių nusprendėme atnaujinti klinikos tinklalapį“. Taip odontologijos klinikos „Skraidenta“ atstovė Geda Mažeikienė paaiškino naujosios svetainės atsiradimo priežastį.

Naujajame tinklalapyje kardinaliai atnaujintas dizainas ir supaprastinta tinklalapio struktūra. Svetainės lankytojams bus kur kas lengviau rasti visą reikiamą informaciją apie teikiamas paslaugas, specialistus. Tinklalapyje įdiegta nauja nemokama paslauga, konsultacijos internetu. Iškilus klausimams svetainės lankytojai gali kreiptis į odontologijos klinikos specialistus nedelsdami. Taip pat tinklalapyje atsirado dvi naujos skiltys „Naujienos“ ir „Galerija“. Naujienų skiltyje bus dalinamasi patarimais apie dantų priežiūrą, naujausius odontologijoje naudojamus gydymo metodus, vaikų dantų priežiūrą. Galerijoje tinklalapio lankytojai galės išvysti nuotraukas, kaip dantys atrodo prieš ir po tam tikrų procedūrų.

Reikia paminėti, kad klinikos „Skraidenta“ specialistai atlieka gausybę odontologinių procedūrų nuo įprasčiausių iki sudėtingiausių. Atliekamas dantų protezavimas, balinimas, dantų implantacija. Klinikoje įrengti specializuoti burnos chirurgijos, vaikų ir suaugusiųjų odontologijos, protezavimo, ortodontijos kabinetai. Patalpos, kuriose aptarnaujami klientai įrengtos taip, kad sukurtų jaukią raminančią aplinką. Visos šios priemonės leidžia klientams jaustis maloniai dedant breketus, atliekant dantų estetinį plombavimą, balinimą, protezavimą, rovimą ir kitas procedūras.

Išskirtinis dėmesys klinikoje skiriamas vaikams. Klinikos kolektyvas padarys viską, kad vaikams dantų gydymas būtų smagi ir maloni patirtis, o į spalvingą vaikų odontologijos kabinetą visada norėtųsi sugrįžti.

„Tikimės, kad naujasis tinklalapis leis ne tik informuoti žmonės apie mūsų teikiamas paslaugas, bet ir leis jiems mokytis bei suprasti, kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis, kad odontologų pagalbos prireiktų kuo rečiau“ – teigė Geda Mažeikienė.

Odontologijos klinika „Skraidenta“ kviečia apsilankyti naujajame savo tinklalapyje, kuriame galėsite ne tik peržvelgti teikiamas paslaugas ir įsitikinti jų kokybiškumu, tačiau ir įgyti žinių kaip tinkamai prižiūrėti savo bei savo vaikų dantis.