Medicina / Sveikata

Odontologinės paslaugos

Odontologijos klinika Vilniuje Žekodenta, įsikūrusi Antakalnio mikrorajone. Čia teikiamos profesionalios plombavimo, protezavimo, burnos higienos, vaikų odontologijos, estetinio plombavimo paslaugos. Klinikoje dirba didelę darbo patirtį sukaupę darbuotojai, kurie savo žinias nuolat tobulina įvairiuose odontologiniuose seminaruose ir kursuose. Darbui naudojamas tik šiuolaikiškas, visus reikiamus kokybės sertifikatus atitinkantis inventorius.

Plačiau apie įmonės teikiamas paslaugas:

Estetinis plombavimas  – tai saugus ir neskausmingas pažeistų dantų atstatymas. Dantų pažeidimas gali būti įgimtas arba įgytas (pvz dantys pažeisti ėduonies). Estetinis plombavimas padeda pašalinti šiuos pažeidimus ir atkurti natūralią spalvą ir estetiškai patrauklią dantų formą. Odontologijos klinikoje Žekodenta atliekama priekinių ir krūminių dantų restauracija, dantų tarpų uždarymas ir dantų lanko išlyginimas.

Dantų protezavimas – tai pažeistų dantų atstatymas arba pakeitimas. Odontologijoje dantų protezavimas siejamas su pilnais arba daliniais dantų protezais, vainikėliais, tiltais ir implantais. Dantų protezavimo metu šios medžiagos naudojamos užpildyti tuos burnos tarpus, kuriuose nėra dantų, pažeistų dantų atstatymui, pagrindinės dantų funkcijos atkūrimui ir šypsenos pagražinimui.

Vaikystė yra puikus metas padėti tinkamos burnos higienos pagrindus, todėl labai svarbu, kad pirmieji Jūsų mažylio vizitai pas dantukų gydytoją būtų teigiami. Vaikų odontologija padeda psichologiškai paruošti Jūsų vaiką dantukų apžiūrai, pieninių ir nuolatinių dantų gydymui ir plombavimui.

Endodontija – tai odontologijos kryptis, kuri koncentruojasi į šaknų kanalų gydymą. Daugeliu atveju šis gydymas išsaugo iš vidaus sugedusį dantį, kuris priešingu atveju turėtų būti išrautas. Endodontija arba šaknų kanalų terapija susideda iš valymo, dezinfekavimo ir sugedusio danties šaknies kanalų užpildymo.