Laisvalaikis / Pomėgiai

Onesie kombinezonai vyrams ir moterims

19587_842308865806124_7966990682887827773_nOnesie moteriški kombinezonai yra tie kombinezonai, kurie išsiskiria pakankamai nedidelėmis kainomis. Visgi, kaip ir visose srityse, taip ir čia yra išimčių – būtent apie jas šiandien ir kalbėsime, aptardami brangiausius Onesio kombinezonų modelius.

Marius Onesie
Marius Onesie yra abiems lytims pritaikytų Onesie kombinezonų modelis, išsiskiriantis išties didelėmis kainomis, kurie vidutiniškai siekia 130 eurų. Visgi, teigti, jog tai yra neadekvati pinigų suma, tikrai negalime, kadangi Marius Onesie yra išskirtinis Onesie kombinezonas ne vien finansiniu aspektu. Esminis jo išskirtinumas yra originalus dizainas, paremtas netradiciniais raštais, kuris, suderintas su puikiai viena su kita derančiomis pastelinėmis spalvomis, leidžia pasiekti išties įspūdingą kombinezono išvaizdą, kuri ir vilioja žmones mokėti už Marius Onesie net ir kiek didesnes pinigų sumas nei įprastai.

Camouflage Onesie
Camouflage Onesie – ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose populiarius Onesie kombinezonų modelis. Šio kombinezono dizainas yra paremtas karinėmis spalvomis, kaip žalia ir ruda, kas leidžia suprasti šio pasirinkimo populiarumą JAV, kurioje armija turi ypač didelį autoritetą visų žmonių atžvilgiu. Taip pat, yra ir dar vienas bendras aspektas tarp armijos irCamouflage Onesie kombinezonų modelio – jo pagrindinė paskirtis, kuri yra sportas. Camouflage Onesie kombinezonas nėra pritaikytas kasdieniniam naudojimui ir vakariniam nešiojimui – tai yra sportinei veiklai, ypač bėgiojimui skirti vyriški kombinezonai, leidžiantys sporto metu jaustis maksimaliai patogiai. Būtent dėl puikų pojūčių sporto metu dėvint šįOnesie kombinezoną žmonės ir neišsigąsta vidutiniškai apie 120 eurų siekiančios jo kainos.

Aviator Onesie
Aviator Onesie – dar vienas Onesie kombinezonų modelis, kurtas pagal karinį dizainą, kas leidžia nesunkiai nuspėti, jog, vėlgi, šis kombinezonas išsiskiria didžiausiu populiarumu būtent Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ir galbūt situacija būtų visiškai kitokia net ir karybą ne ypač mėgstančiose valstybėse, kadangi Aviator Onesie dizainas yra išties patrauklus, bet koją kelyje į tarptautinį pripažinimą šio dizaino modeliui kiša išties didelė jo kaina. Aviator Onesie vidutiniškai kainuoja apie 140-150 eurų, kas leidžia konstatuoti, jog būtent šio modelio Onesie kombinezonai gali būti įvardinami kaip vieni iš brangiausių.