Renginių Organizavimas

Orientacines varzybos

Mokykloje  surengtos varžybos

Ketvirtadienį mokykloje vyko tradicinė mokyklos gimtadienio šventė, kurios metu naktį buvo surengtos orientacines varzybos, kurios vyko pačioje mokykloje. Jose dalyvavo keturios komandos – dvi jaunųjų, ir dvi vyresnių. Taip pat buvo ir tėvelių komanda suformuota, tačiau matėsi, kad jiems rūpi labiau ne orientacines, o tai, kaip varzybos sekasi jų vaikams, ar niekas nenukrito ant laiptų, kur nors slapta nepagurkšnojo velnio lašų ir taip toliau. Visgi šventė praėjo labai smagiai – šiandien tik besimėtanti konfeti ir įvairios spalvotos juostelės liudija apie tai, kad čia būta tikrai geros pramogos.

Orientacines varzybos
Orientacines varzybos

Pirmoji komanda

Pirmoji komanda buvo sudaryta iš keturių šeštokių ir dviejų penktokų. Nors mergaičių ir vyresnių buvo dauguma, tačiau komandoje orientacines varzybos labiausiai sekėsi berniukams jaunesniems – kaip tik jie ir buvo  tie, kurie sugebėjo labai sumaniai išnarplioti orientacines mįsles. Taigi automatiškai jiems varzybos ir tapo svarbiausios – jie tarsi vadovavo visai komandai ir tapo kapitonais sumaniaisiais. PAskutinėje rungtyje trys mergaitės net pasitraukė iš žaidimo, nes joms orientacines varzybos tapo nebeįdomios. Taigi, pirmoji komanda labai sumažėjo, tačiau, kadangi branduolys liko, ji vis tiek itin gerai žaidė. Galų gale, trečią nakties pasibaigus varžyboms, paaiškėjo, kad orientacines varzybos pirmajai komandai buvo labai sėkmingos. Jos nariai surinko 96 taškus ir iškovojo antrąją vietą – tačiau atsiliko tiktai keturiais taškais nuo pirmosios vietos laimėtojų.

Antroji komanda

Šiai komandai priklausė mišri grupė – orientacines varzybos Klaipedoje vyko gana sklandžiai ir su įvairaus amžiaus vaikais. Deja, nutiko vienas nemalonus dalykas. Viena mergaitė, septintokė Augustė, bėgdama slidžiu mokyklos koridoriumi, paslydo ir nesunkiai susižeidė – išsisuko koją. Na, buvo galima tikėtis, kad tada, kai vyksta orientacines varzybos automobiliais, tai gal ir galimos kažkokios traumos, tačiau jos tiesiog moksleiviams mokykloje, pasirodo, irgi gali nutikti. Kaip parodė praktika, pavojinga gali būti ir tiesiog eiti tiesiu keliu. Tačiau taip sutapo, kad šios mergaitės tėvai be galo dievina tokį sportą – orientacines varzybos automobiliu. Todėl jie puikiai supranta, kad ši trauma – išvis ne trauma. Jie  nieko nekaltino, o mergaitė nebedalyvavo varžybose, tačiau pasiliko stebėti, kaip vyksta šios ne orientacines auto varzybos.

Trečioji komanda

Vyresniųjų komanda viena buvo suformuota tiesiog iš vienos vienuoliktos klasės. Kai kurie jos nariai sakė, kad jiems nesvetimos ir orientacines automobiliu varzybos Kaune, todėl daug kas čia pasižymėjo itin gera orientacija, ir puikiai matėsi, kad kas vieniems galbūt kartais atrodo sunku ir sudėtinga, kitiems yra vieni juokai. Taigi, ši komanda pirmavo visą laiką nuo pat varžybų pradžios, ir jie ir tapo nugalėtojais. Laimėtojai atsiėmė puikų prizą – tai kvietimas, jog galima dalyvauti ir tokiame renginyje kaip orientacines varzybos dviraciais. Komandos nariai labai džiaugėsi ir sakė, kad būtinai sudalyvaus.

Ketvirtoji komanda

Šią komandą sudarė labai meniškos sielos žmonės, kaip visiems žinoma – iš meno pogrupio dvyliktokų. Jiems šios orientacines dviraciu varzybos nė kiek nesisekė. Mokykloje jie slampinėjo lėtai ir net nebuvo panašu, kad dalyvauja šiose varžybose. Kaip patys jie sakė, svarbu ne dviraciu orientacines varzybos Vilniuje, o tai, kas dabar vyksta jų mokykloje. Jie kūrė poeziją, grojo gitaromis, o kiekviename ture tik simboliškai atlikdavo kokią nors užduotį. Galima manyti, kad keistojo menininkų būrelio dalyvavimas buvo savotiškas protestas – mat ši kompanija jau anksčiau yra įvairiais būdais išreiškę maištingumą.