El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Paco Rabanne Lady Million

Amor Amor (Cacharel) + Alien (Thierry Mugler) + Nina (Nina Ricci kvepalai „) + vanduo demoiselle (Givenchy“) = milijonus dolerių kas mėnesį, L’Oréal, Clarins, Puig, LVMH. Tai puiki lygtis apibūdinti Lady Million Paryžiuje „Paco Rabanne“, naujų kvepalų kvapas, kai įžūlus markės mados ir kvepalų.

Puig, Ispanijos Nina Ricci „ir“ Paco Rabanne „savininkas, prieš keletą metų atrado amžinybės“ paslaptis „. Tai nėra stebuklinga fontanas jaunimo, kaip jis yra vaizduojamas senas Nina Ricci „logotipą, bet fontanu dolerių, dabar atstovaujama Saldus dėmesį jie visus savo kvepalus, be diskriminacijos dėl lyties vaisių. Ši pastaba yra kažkur tarp aviečių – braškių miškinga žemė – Medaus ir saldžiųjų apelsinų žiedų. Turėdami tai galvoje, buvo sunku įsivaizduoti, kad po 1 mln (N 1 ° keliose šalyse), būtų bet meniškumo moteriška versija.
Staigmena, kad nepaisant naujų ar originalių idėjų trūkumas, kvepalų kažkaip sugebėjo subalansuoti visas pastabas ar įtakų ir sukurti kvepalų, kad yra iš tikrųjų labai gera. Paco Rabanne Lady Million yra saldūs, vaisių ir dirbtiniai, pavyzdžiui, dietologijos Koksas ir kitu „junk kvepalai“ priėmė jaunosios kartos, bet tai yra geras aiškinimo. Iš viršaus į apačią, sklandžiai evoliucija yra beveik tiesinis, yra nenuostabu, pastabos ir kaip blokas (ar kietas deimantas) pavyks išlaikyti vaisių balanso aplink gėlių puokštė iš rožių, jazminų, apelsinų žiedų, visų jų „sintetinis“ versija. Kvapo dabar Givenchy flankers pradėjo šių metų pradžioje (kad aš peržiūrėti dar ne), atrodo, eksperimentai, prieš mln. Paco Rabanne – Lady  pradėti, surinkimo kai kvepalų iš TFP išbandyti skirtingas atitinka, arba idėjų, kurios būtų kartu naujų sukūrimas „. Lady million pat labai tolimas pusbrolis Hot Couture „(“ Givenchy „), kur neįprastas Gardenia tuberoza dėmesį buvo paslėpta didžiulė aviečių sudėtis.

Ponia mln neturėtų stebinti, jums labai, nes visų pagrindinių pažymi jau buvo aplink mus, bet ir įvairiuose kontekstuose. Ji turi kietų kaulų ir neturi kvepėti kaip šampūnas, bet siūlo (Dar vienu) turtingas „Confiture“ paslėpta gėlių žiedlapių. Yra taip pat labai smalsu aspektas, kontrastas tarp saldaus ir „sūrus“ dėmesį, kad nors „sucre Parduodama“, kuri atveria kelią nauja kryptimi. Skirtingai Womanity (Thierry Mugler) ši idėja yra kontroliuojama ir nuolat per visus garinimo etapuose ir siūlo specialią moteriškos odos aiškinimo, kažkur tarp cashmeran-muskusų labai minkštas Paczula, kai Chypre saldus buvo subalansuota kvepalų idėja rasta sausas ir kartaus pažymi. Gėlių ir sumedėjusių sutarimu remiantis sambac jazminų iš Užsieniečio gauna naujos interpretacijos, minkštesnė, mažiau dramatiškas ir fruitier.

Mintys apie „Emporio Armani“ Deimantai yra sunku suprasti ryšį tarp aviečių dėmesį ir deimantai. Ar rožinė rožinė suknelė, Marilyn Monroe (arba Barbė ar Paris Hilton) atsakymas į šią mįslę apie „deimantai geriausio draugo mergina“ burbuliukų guma? Aviečių, braškių, pieno ir šokolado milijonų dolerių vertės kūdikių pramonės. Jie yra super-brangios rožinė deimantų, jų „kūrėjų“ likimo. Mes juos rasti maisto ir dabar kvepalai ir, matyt, nėra vaistas nuo šios priklausomybės. Puig suprato šios „pagrindinės“ tiesos ir kitą ateityje tikėtis naujos kartos vaisiniu kvepalai, nuo šokolado fabrikas Willy Wonka, dabar atnaujintą įvairių saldainių.
Lady million vaizdo klipas („Paco Rabanne“)