Automobiliai / Motociklai

Padangos akcija

Akcijų sąrašas

Padangos akcija

Seniai, jau prieš kelis metus, susirašiau, kokia kur  padangos akcija yra vykdomos. Nežinau, kam tai dariau, koks viso tikslas. Tačiau ketinu dabar tai publikuoti – o kas žino, visokių žmonių būna, gal taip ims ir bus kam nors naudinga. Dabar žinoma nė viena šita akcija nebegalioja, tačiau, kas žino, gal taip ims ir bus parduodamos tos padangos kažkada kitą kartą su tokiomis pačiomis kainomis.

Dvi už vienos kainą

Pirmiausiai pastebėjau, kad yra toks atskrendantis paukštelis pavaizduotas, jis ir patraukė mano dėmesį, jokios neturėjau minties apie tai, kokios yra padangos akcija. Paskui atvažiavo iš paskos ir padangos, ir supratau, kur link šita reklama suka. Aišku, man buvo truputį keista, kad tokia akcija reklamuojama būtent tokiu būdu. Ką jau padarysi, reklamai neįsakysi, kai esi tiktai vartotojas ir vairuotojas.

Taigi, kaip supratau, šios padangos, akcija įsigalioja, ir jos parduodamos dvi už vienos kainą. Pamaniau, kad tai tikrai puikus būdas ir parduoti, ir įsigyti, mat vis tiek mes visada perkame viską taip, kad tai būna poromis. Juk nėra tokių automobilių, kurie turėtų tris, vieną arba penkis ratus. Kita vertus, apmąsčiau ir tai, kuo tokios padangos akcija yra kiek nelogiška. Juk mes niekada neperkame tik dviejų padangų. Visada stengiamės, kad žieminės padangos ar bet kurios kitos turėtų tam tikrų panašumų, o kitaip tariant – visi ratai turi būti aprengti vienodai, ir ne kitaip. Taigi, manau, kad padangos internetu gali būti parduodamos ir su užrašu, kad keturios už dviejų kainą, arba tiesiog – perpus pigiau. Manau, kad pastarasis variantas kaip tik ir būtų efektyviausias? Kodėl? Todėl, kad paprastai tokios akcijos „du už vieno kainą“ galioja tada, kai žmonėms įprasta pirkti kažką po vieną. Tarkime, paprastai perkate tik vieną skalbimo miltelių pakelį. O štai čia staiga atsiradusi akcija jus paskatina nusipirkti ir antrą, nes tai bus pigiau. Taigi, taip išeina, kad pardavėjui tada, kai naujos padangos pardavinėjamos būtent su tokiomis akcijomis ne taip jau ir nuskyla. Žmogus gali automatiškai pagalvoti – kad čia galbūt kažkokia nesąmonė, teks pirkti daugiau negu planuota, ir panašiai. O iš tiesų, viskas tiesiog yra perpus pigiau.

Išpardavimas

Šis akcijos būdas man visai patiko. Buvo išparduodama daugiausiai universalios padangos, prisimenu, net ir man teko jų įsigyti. Vėlgi, dažniausiai atrodo, kad išpardavimai geriausiai veikia tada, kai žmogui ne būtinai kažko reikia. Atrodo, kad išpardavimai vyksta, norint parduoti viską, ištuštinti lentynas, dėl to ir padangos kaina mažėja. Tačiau žmogus nori įsigyti tokią prekę tada, kai jam natūraliai prireikia, kai ateina tam laikas ir panašiai. Taigi štai atsakymas: geros padangos gali būti išgraibstytos, nežinia, kas ten dabar likę paskutinėje eilėje. Dėl to manęs tokia akcija neviliojo.

Lojalumas

Pastebėjau ir kitą variantą. tai kai padangu parduotuve siūlo tam tikrą lojalumo planą įvairias būdais. Tai gali būti ir tai, kad tiesiog stengiamasi klientams, turintiems specialias korteles, suteikti atitinkamas nuolaidas. O taip pat yra ir kitas būdas, tai tiesiog žiūrima, kiek žmogus jau nusipirkęs padangų. Kuo daugiau jis jų įsigyja, tuo jam didesnė nuolaida taikoma kitą kartą. Kaip suprantu, pardavėjas vis tiek, net ir su didžiausia nuolaida neišeina į minusą, tad nieko blogo, jeigu ateinama pirkti ir visiškai daug naujų padangų.