Automobiliai / Motociklai,  Įvairenybės

Padangų keitimas ir merginos

Šis straipsnis skirtas vaikinams. Nesenai vienai mano pažystamai (tikrai graži mergina) kelyje nutiko bėda, jos automobiliui nuleido padangą.Savaime suprantama jinai nežinojo kaip pasikeisti ratą. Panelė netoli Vilniaus pradėjo stabdyti automobilius. Kaip bebūtų keista pusantros valandos niekas nestojo, o juk tai puiki proga susipažinti. Išgirdęs šitą istoriją pamaniau, kad tai visai įdomi tema straipsniui – kaip padėti merginai pakeisti automobilio padangas?

Vaikinai, visų pirma automobilyje visada turėkite šiuos daiktus:

·         plokščiagalvį atsuktuvą;

·         atsarginę padangą;

·         veržliaraktį;

·         automobilio keltuvą;

·         trikampį atšvaitą;

·         fluorescencinę striukę;

·          žibintuvėlį;

·         pirštines;

·         tepalo rūdims.

Merginos paprastai turi apie 30 procentų šių daiktų, nepykite ant jų, tai jums į naudą. Juk žibintuvėlio ar tepalo rūdims gali neprireikti, tačiau vis tiek juos išsiimkite. Jei turite veržliarakčių juos taip pat galite išsiimti, taip darome nes traukdami iš automobilio visokiausius įrankius paliekame gerą įspūdį.

Įsitikinkite, kad jūsų automobilis stovi toli nuo eismo, užtraukite rankinį stabdį, bei įjunkite pirmą pavarą arba „parking‘a“ jei tai automatinė pavarų dėžė. Pastatykite trikampį atšvaitą, kaip to reikalauja kelių eismo taisyklės. Tada plokščiagalviu atsuktuvu nuimkite rato dangtelį. Nepamirškite visą laiką kalbinti merginos. Kalbinant ją, atlaisvinkite rato varžtus, bet neatsukite jų (gali prireikti rudžių nuėmėjo). Įstatykite keltuvą, jei keltuvas stovi ant minkšto pagrindo patartina po juo padėti ką nors kieto, kad jis nesmegtų. Kiekviename automobilyje keltuvo tvirtinimo vieta skiriasi, todėl įdėmiai jos paieškokite, šiuo momentu, galite nekalbinti merginos, būkite susirūpinęs. Radę tvirtinimo vietą pakelkite automobilį, nuimkite rato varžtus, kalbėkitės su panele. Nuėmę varžtus uždėkite naują ratą, prisukite varžtus, juos reikėtų sukti priešingose pusėse vienas nuo kito, kad ratas tolygiai prisiveržtų. Po to nuleiskite automobilį, priveržkite veržles ir uždėkite rato dangtį. Štai ir viskas. Šis procesas vienu metu turi atrodyti ir sudėtingas ir paprastas, keisdami ratą būkite geros nuotaikos ir bendraukite su šalia stovinčia nelaimėle.

Pakeitęs ratą pasakykite, kad žinote autoservisą, kur pigiai ir kokybiškai atliekamas padangų montavimas. Paprašykite merginos telefono numerio. Toliau viskas priklauso nuo jūsų. Beje šią instrukciją galite naudoti keisdami ratus ir savo automobiliui, tik tada neprivalote būti gerai nusiteikęs ir galite vartoti necenzūrinę kalbą.
padangų montavimas