Paskolos

Pagalba studentams

kreditas studentamsJeigu ir tu esi studentas, tikriausiai gyvenime nors kartą teko susidurti (arba teks) su netikėčiausiomis situacijomis. Taigi – greiti kreditai yra išeitis, kuri visai ne baisi, jeigu tik esi sumanus ir žinai, kad pasiskolinę pinigų vėliau rasi būdų kaip juos dalimis gražinti. O juk didelė suma, kuri išdalinta į keletą mėnesių – nesikandžioja. Greitas kreditas be uzstato taip pat tave išvaduoja iš tokių rūpesčių, kaip užstatytas telefonas ar per išleistuves gauti auksiniai auskarai.

Ką daryti?

Tarkime, Justė yra antrojo kurso bakalauro pakopos studentė, kurią remia tėvai, tačiau jų pinigų ne visuomet užtenka žingeidžiai ir keliauti mėgstančiai merginai. Taigi, ką ji daro, kuomet sugalvoja su draugėmis išvažiuoti savaitgaliui į Paryžių, radusi pigius skrydžio bilietus? Juk Paryžius toks gražus miestas, kuriame galima ne tik aplankyti įžymius, dar Napoleono suvežtus iš kitų valstybių, meno kūrinius Luvro muziejuje, bet ir apsidaryti po filmuose matytas vietas.  Gerai, kad yra, kas galėtų tavimi tokiais atvejais pasirūpinti, taigi gerai, kad yra greiti kreditai studentams.

Taigi atsiduri tokioje situacijoje kaip Justė, bet bijai, kad reikės užsiimti įvairiais, ilgai trunkančiais dalykais, tokiais, kaip ėjimas į banką, stovėjimas ilgiausioje eilėje ir aiškinimas bankininkei, ko nori. O juk tuo metu galėtum paskaityti knygą arba paskambinti mamai. Nuostabu tai, kad greiti kreditai gali būti imami be tiesioginio apsilankymo, juk yra greiti kreditai internetu. Tik keli spustelėjimai pele ir greiti kreditai tavo paslaugoms!

Justės patirtis

 „Greiti kreditai akcija“ – tokį paieškos žodį mergina vedė ieškodama sau tinkamiausio sprendimo ir jį surado. Nes greiti kreditai internetu turi tokią funkciją – greita ir su geriausiomis sąlygomis studentams, kurių tikrai nesinori skriausti, o tik parodyti jiems, kaip svarbu yra paisyti savo norų, kartais leistis į nuotykius.

Kaip Justė po Paryžių važinėjo

Studentė Justė gavo pinigų ir įgyvendino savo svajonę – išvažiavo su draugėmis į Paryžių. Merginos apsistojo studentiškame hostelyje su dar trimis draugiškomis merginomis iš Skandinavijos. Apsistoję didžiuliame mieste, merginos ilgiausiai ieškojo greičiausio metro maršruto, nes magėjo nusigauti į Luvrą jau pačią pirmąją kelionės dieną. Jos visą dieną buvo muziejuje, o paskiau ėjo į vietinę kavinaitę paskanauti tikrų prancūziškų kruasanų. Justė viską fotografavo savo naujuoju telefonu ir žinojo, kad tai geriausia kelionė gyvenime, kuri būtų neįvukusi, jeigu ne jos ryžtas pasiimti kreditą. Juk kas mėnesį mergina gauna tėvų paramą, taip pat stipendiją, tad grąžinti pinigus už kvapą gniaužiančią kelionę, galės per artimiausius pusę metų. O gal po pusės metų jau ras darbą pagal specialybę, tad žinos, kad į Paryžių jai padėjo išvažiuoti „pigūs pinigai“.

Vietoje išvadų

Taigi kiekvienas studentas gali ryžtis įgyvendinti savo mažą svajonę ir pasisemti įspūdžių, nes jie gyvenime yra svarbesni už rūbų ar batelių perteklių ar didesnį bokalų skaičių kavinėje. Tikras studentas ne tik gerai mokosi ir žingsnelis po žingsnelio eina link užsibrėžto tikslo, bet ir nebijo rizikuoti. Nėra tokio dalyko, kurio nesugebėtų padaryti žmogus, tokių durų, kurių jis nemokėtų atrakinti. To niekada padaryti nebuvo lengviau, nes dabar greiti kreditai be registracijos mokescio – taigi paprasta tarsi nulipti iš dešimtojo bendrabučio aukšto į pirmąjį – su vėjeliu ir mėgstamiausia muzika ausinukuose.

Studente, o ar tu jau įgyvendinai savo svajonę – žinoki, kad viskas tikrai įmanoma.