Verslas / Ekonomika

Pagaukite parodų Bangą!

…kaip svarbu versle būti lanksčiu.

Kodėl ieškantiems parodų stendo reikia pasiūlyti „karamelę“?

Ar galite klientui pateiktį moderniųjų idėjų ir kažkuo jį sudominti?

Lietuvos gamintojai dairosi po visą reklamos rinką ir ieško įvairių vaizdingų priemonių ir sistemų kurių dėka jų išsiųsta parodos žinutė pasiektų kiekvieną lankytoją.

Taip, tradiciniai išskleidžiami “Popup” stendai-ekranai, mobilūs parodų baldai, reklaminiai “Banerup” stovai ir kita įranga buvo ir išlieka paklausūs. Tačiau, jei norite, kad Jūsų stendas išsiskirtų iš minios, reikia suteikti šiek tiek daugiau galimybių intrigai. Mes pastebėjome tam tikras tendencijas:

  • Vaizdinės reklamos gamintojai pripažįsta, kad kartais, masyvūs dideli stendai pritraukia daugiau dėmesio.
  • Daugiau įdiegtų judesio ir (arba) interaktyvių priedų – stipriau į stendą traukia lankytojus, didina vartotojų susidomėjimą.
  • Aktyviau naudojant apšvietimą taip pat galima tapti pagrindiniu dėmesio centru, šviesa padidina sukurtos sėkmingos grafikos įtaigumą.

Didelės skiriamosios gebos foto nuotraukos ir reprodukcijų iliustracijos kartu su naujausiomis spaudos technologijomis praplėtė stendų grafinio sprendimo diapazoną. Architektūrinio dizaino stendų projektai stipriai pakito, nes sukurta naujausia įranga iš lengvų konstrukcijų – sujungtų rėmų ir profilių sistemų su įmontuotais magnetais. Greitai  surenkama konstrukcija gali būti pritaikyta įvairiai spausdintai reklamai, skirtingoms medžiagoms ir paviršiams eksponuoti.

Paskutiniu metu gamintojai pateikė naujų mobilų įrenginių. Taip atsirado galimybė susiformuoti ištisines reklamos sienas, kurias galima akimirksniu surinkti ir transformuoti. Plačiau apie tai: IsoFrame sistemos stendai>>>

Toks ir yra Mark Bric stendas – IsoFrame Wave

Tai visiškai lanksti sistema – kiekviena stendo sudedamoji dalis yra nuo 209 x 80 cm dydžio. Trijų ar daugiau dalių sienelę tarsi bangą galima lankstyti ir susukti į apskritimą,  horizontaliai ji gali lenktis iki 180 laipsnių. Grafikos plakatai prie sistemos pritvirtinami magnetais. Jei pageidaujama, galima prijungti rakinamas duris, stalus, monitorius ir šviestuvus. FastClamp jungtis leidžia surinkti sistemą be įrankių.

IsoFrame stendą galima didinti, pridedant papildomų sijų ir taip „išauginti“ bet kokio dydžio plastišką sienelę, iš jos suformuoti lenktą bangą, efektingai užpildančią parodos erdvę.

Daugelis Lietuvos įmonių rinkosi mobilias ISOframe sieneles savo naujausiems parodų stendams, jų atsiliepimai talpinami www.dabaexpo.lt svetainėje.