Pirkiniai / Paslaugos

Pagrindinė ir brangiausia klaida persikraustant

Pakeisti gyvenamąją vietą kiekvienam žmogui tenka bent po kelis kartus per gyvenimą. Statistiškai Amerikoje netgi 11 kartų. Gal lietuviai kiek sėslesni, tačiau ir mums kartais tenka susipakuoti visus daiktus, susikrauti į automobilį ir patraukti link naujų namų. Tačiau viena pagrindinė klaida, kurią vis dar darome, dažniausiai taupumo sumetimais, yra bandymas persikraustyti savo jėgomis, nors tai ne visada yra įmanoma.

Transportas

Persikraustant su baldais (o tai lietuviai daro gan dažnai) pagrindinė problema, kaip visus baldus pervežti į kitą vietą, jų neišardant ar nesukapojant į gabaliuksu. Žinoma, yra išradingų žmonių, sugebančių sofą-lovą užkelti ant mašinos stogo ir iškišus ranką pro langą laikant už kampo pervažiuoti per visą miestą. Tačiau tai tikria perkraustymainėra saugu. Gudresnis variantas yra išsinuomoti krovininį automobilį ir į jį viską sukrauti. Patogu, viskas telpa. Tačiau ar esate vairavę didelių gabaritų transporto priemonę? Dažnai tokie bandymai baigiasi nudaužytais kaimynų automobilių veidrodėliais ar apdaužytais bordiūrais. Transporto paslaugos, t.y. automobilis su vairuotoju, tikrai nėra brangios ir taupyti joms nereikėtų. Pasinaudojus profesionaliomis perkraustymo paslaugomis viskas pervežama saugiai, specialiai paruoštame automobilyje su patyrusiu vairuotoju.

Krovėjai

Nesvarbu kokį automobilį pasirinkote, dar reikia visus supakuotus daiktus ir baldus sunešti į automobilį. Žinoma, dažniausiai visa tai įmanoma atlikti patiems be didesnių problemų. Tačiau vengti krovėjų paslaugos užsakymo vežant itin sunkius daiktus yra didelė klaida. Pervežant seifą, didelių gabaritų baldus, pianiną, stakles ar kitus didelius ir sunkius daiktus rekomenduojama užsakyti perkraustymo paslaugas. Specialistai turi tam tikras priemones, įrankius įgalinančius lengvai nugabenti net sunkiausius daiktus. Štai, pavyzdžiui, pianiną, kurį paprastai gali pajudinti kokie 6 vyrai, perkraustytojai gali pakrauti ant specialių ratukų ir nugabenti į transporto priemonę dviese. Jokių skaudančių nugarų nuo sunkumų tampymo, jokio prakaito, tiesiog tvarkingas ir efektyvus darbo procesas.

Tad nedarykite taupydami savo sveikatos ir nervų sąskaita. Apsvarstykite ar tikrai reikia vargti patiems, ar verčiau kreiptis į profesionalus.