Renginių Organizavimas

Palapinės ir jų tipai

Šventinė palapinė
Įspūdingas palapinės vidus

Kaip ir visko šiais laikais, palapinių pasirinkimas yra iš tiesų didelis. Tad iš kur gi žinoti, kokios palapinės jums būtent reikia? Visų pirma viskas priklauso nuo to, kaip ketinate naudoti savo palapinę. Ar jos jums reikės tolimuose žygiuose, o galbūt ją naudosite tik kaip apsaugą nuo vėjo, savo namų kieme? Tad kaip jau supratote, pirmiausiai reikia apsispręsti ir gerai apgalvoti palapinės pirkimo tikslus. Jei jau nusprendėte, kokio palapinės tipo reikia būtent jums, galite pradėti dairytis į pačias palapines parduotuvėse. Tam, kad jums būtų lengviau, mes sudarėme šiokį tokį sąrašiuką, kuriame apžvelgiame palapinių tipus.

  • Šventinės palapinės. Tai ypač didelės palapinės, atrodančios panašiai kaip sulankstomos lauko palapinės. Jos dažniausiai būna ne perkamos, tačiau išsinuomojamos. Taip yra todėl, kad jų kaina yra gan nemaža, o poreikis tokiai dideliai palapinei dažniausiai yra tik vienkartinis. Tad jei norite atšvęsti kokią nors šventę lauke, geriausias variantas yra didelės palapinės nuoma.
  • Palapinės – užuovėjos. Tokioje palapinėje jums neišeis miegoti – ji skirta tik apsaugai nuo vėjo ir dažniausiai yra pusiau atvira. Tokios palapinės yra pačios pigiausios, tačiau jų funkcionalumas taip pat yra pats mažiausias.
  • Turistinės palapinės. Turistinės palapinės yra pačios praktiškiausios. Su jomis galima keliauti ir pramogauti. Taip pat, kadangi jos yra pačios populiariausios palapinės, jų pasirinkimas yra didžiausias.