Kompiuteriai / internetas,  Žiniasklaida / Leidyba

Pamėgino ir užkabino

Renginius organizuojanti ir radijo laidoje „Be stabdžių“ gyventi kviečianti Guoda Strepiakaitė džiaugiasi paslauga „Mano TV įrašai“ – televizija „Interaktyvioji GALA“ padeda nepraleisti nė vienos pramoginės ar pažintinės laidos. Paslauga „Mano TV įrašai“ suteikia galimybę be jokių papildomų mokesčių ar specialios įrangos įsirašyti net iki 77 kanalų laidas.

Klaipėdoje su šeima gyvenanti radijo laidų vedėja ir renginių organizatorė Guoda Strepiakaitė televizijos turinį valdo pati – nuolat įvairiuose projektuose dalyvaujanti ir laisvo laiko nedaug turinti moteris noriai naudojasi skaitmeninės televizijos „Interaktyvioji GALA“ laidų įrašymo paslauga „Mano TV įrašai“. Taip Guoda nepraleidžia įdomiausių pažintinių ar pramoginių laidų.

Renginių organizavimo įmonėje „Renginių centras“ besidarbuojanti Guoda Klaipėdos gyventojus džiugina organizuojamais kultūriniais ir pramoginiais renginiais – miesto šventėmis, koncertais. Pavyzdžiui, 2009 m. įmonė organizavo įsimintiną Andriaus Mamontovo 1 000 koncertų turą po Lietuvą.

Be stabdžių

Radijo stotyje „Kelyje“ laidą „Be stabdžių“ vedanti G. Strepiakaitė ir gyvenime juda be stabdžių – kasdien veikloje panirusi moteris stengiasi išnaudoti kiekvieną laisvą minutėlę mėgstamai veiklai, todėl džiaugiasi galėdama įsirašyti kanalo „National Geographic“ laidas. „Televizija „Interaktyvioji GALA“ yra puikus sprendimas nuolat užsiėmusiems žmonėms. Vertinu televizijos teikiamas papildomas paslaugas ir dažnai jomis pasinaudoju. Šeima taip pat noriai žiūri televizijos programas: dukra animacinius filmukus ar pasakas, mama ir vyras – pramogines ar pažintines laidas, filmus. Visi atranda jiems tinkamiausių pramogų“, – sako Guoda.

Paprasta kaip du kart du

Televizija „Interaktyvioji GALA“ be jokių papildomų mokesčių ar specialios įrangos siūlo įsirašyti net iki 77 kanalų laidas. Funkciją „Mano TV įrašai“ išmėginę žiūrovai pripažįsta, kad iš pradžių ši galimybė neatrodė tokia naudinga, tačiau vėliau jau nebeįsivaizdavo savo kasdienybės be paslaugos „Mano TV įrašai“. Tai labai patogu aktyviai gyvenantiems ar daug dirbantiems žmonėms – išvykę į kelionę ar užtrukę darbe, jie nepraleidžia mėgstamų laidų ar sporto varžybų. Įsirašyti pageidaujamą laidą labai paprasta – visos funkcijos aprašytos suprantamai, jų valdymas intuityvus, tereikia pasirinkti norimą programą ir paspausti kelis pultelio mygtukus. Taip galima užprogramuoti, kad įrašytų ir šiandienos, ir ateinančių 7 dienų laidas, o jas peržiūrėti galima per 8 dienas. Šviesolaidinio interneto tinklais transliuojama skaitmeninė televizija „Interaktyvioji GALA“ atveria ir daugiau patrauklių galimybių. Pavyzdžiui, jos vartotojai gali už nedidelį mokestį išsinuomoti filmą ar nemokamai dainuoti karaokę su draugais. Gerus filmus dievinantiems žiūrovams pravers paslauga „Mėnesio videonuoma“, kurią užsisakiusieji norimus vaizdo įrašus gali žiūrėti vos už 7 Lt per mėnesį arba panaudoti sukauptus bičiulių taškus. Čia siūloma daugiau nei 1 200 vaizdo įrašų, tarp jų skirtingo žanro filmų vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Televizija „Interaktyvioji GALA“ garantuoja turiningas laisvalaikio pramogas

Šaltinis: spredas.lt