Medicina / Sveikata

Papildai moterims

Papildai moterims – yra labai svarbūs, kadangi jie gali ne tik pagerinti vieno ar kito organo veiklą ar bendrą organizmo savijautą, tačiau ir išryškinti moters grožį. Papildai gali padėti moteriai turėti sveiką bei gražią odą, blizgančius plaukus, tvirtus nagus, o taip pat aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis. Kadangi papildų, skirtų moterims yra sukurta labai daug, pasidomėsime, kurie papildai yra verčiausi dėmesio ir gali atnešti moterims didžiausią naudą.

Papildai su karnitinu

Karnitinas išties yra svarbus visoms moterims. Karnitinas – tai natūralus, į B grupės vitaminus panašus junginys, skatinantis ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims, padeda jas transportuoti į mitochondrijas, kuriose riebiosios rūgštys yra naudojamas energijai gauti. Kadangi dėl įvairių priežasčių, žmogaus organizmas nepagamina pakankamai karintino, būtina naudoti papildus, turinčius šio komponento. Jei organizmui trūksta karnitino, gali atsirasti antsvoris, susilpnėti riebalų apykaita, sumažinti fizinis aktyvumas, padidėja nuovargis, dažniausiai kamuoja įvairūs virusai bei infekcijos. Moterys, naudojančios papildus su karnitinu, išvengs išvardintų problemų, o taip pat bus lengviau kontroliuoti kūno svorį. Priklausomai nuo moters amžiaus, kūno masės bei fizinio aktyvumo, moterims patartina vartoti nuo 400 – 1000 mg per dieną. Papildų, kuriuose yra karintino patartina nevartoti vakare, kadangi padidėjęs fizinis aktyvumas gali trukdyti užmigti.

Papildai su ACAI uogomis

ACAI uogos auga atogrąžų miškuose, yra labai maistingos ir vertinamos dėl šių savybių: padeda palaikyti metabolizmą organizme, sumažina žalingą laisvųjų radikalų poveikį organizmui, padeda sulieknėti.

Papildai su kolagenu

Kolagenas padeda išlaikyti odos jaunystę, stangrumą, drėgmę, elastingumą, yra pagrindinis odos komponentas ( sudaro apie 70 procentų visos odos masės ), skatina odos regenaraciją, palaiko tonusą.

Papildai su kambodžine garcinija

Kambodžinės garcinijos veikliosios medžiagos mažina poodinį riebalų sluoksnį, išryškina kūno formas.