Darbas,  Valstybė/Politika,  Verslas / Ekonomika,  Visuomenė

Papildomo darbo beieškant

Šį straipsnį nusprendžiau parašyt, dėl to kad mano patirtis ieškant papildomo darbo, gal būt kai kam padės sutaupyti laiko, atsirenkant vertus dėmesio darbo pasiūlymus ir visiškai nieko nevertus. Kadangi mano darbo užmokestis neatitinka lūkesčių, kaip manau ir daugumos Lietuvių, aš nusprendžiau ieškotis papildomo darbo kurį galėčiau atlikti darbe laisvomis minutėmis būnant prie kompiuterio, arba gryžęs namo, po darbo valandų.

Kadangi dabar internete yra begalės visokių pasiūlymų (pinigai iš spaudymo reklamų, iš failų parsiuntimo,iš reklamavimo kitų prekių, perpardavimo ebay prekių, lošimo ruletę, lažybos, pokeris, investavimo piramidės ir begalės kitų), o aš esu beveik viską ir išbandęs, žinau kad dirbant beveik visus juos net ir po 8 valandas per dieną sunku ten uždirbti daugiau negu 100 Lt. per mėnesį, dėl to tokie darbo pasiūlymai yra tik laiko švaistymas ir apie juos nekalbėsiu. Darbo skelbimai, irgi neatnešė tiek naudos kiek tikėjausi, nes peržiūrėjęs keletą populiarių darbo skelbimų portalų radau vos kelis skelbimus įdėtus per pastarajį mėnesį kurie atitiktų mano darbo specifiką, o tokių papildomų darbų kad nereiktų specifinių žinių juos dirbant praktiškai visai neradau. Tiesa galima pakankamai neblogai užsidirbti iš straipsnių rašymo, bet tai yra irgi pakankamai specifinė veikla, nes čia žinių reikia ne vienoi o daugelyje temų.

Taip pat nemažai radau žmonių rašančių Blog‘us tam tikromis temomis, šis darbas turi turi keletą minusų, pirma reik rasti labai specifinę temą kad Jūs žinotumėt kažkiek daugiau, negu ta tema žino kiti ir jiems būtų įdomu pasiskaityti. Antra reikia turėti specifinių žinių kaip rašyti tą blogą, kur jį skelbti, kaip reklamuoti ir kita. Trečia Jūs niekada nebūsit tikri kada tai Jums pradės nešti pelną ir ar išvis tai atneš, nes daugumai blogerių jų tinklapiai pirmosiomis pajamomis pradeda džiuginti tik po metų ar dviejų, o pelnas pradeda eiti tik keletos metų dar vėliau, taigi mažai kas turi tiek kantrybės, jeigu jų tikslas pajamos.

Taigi aš pasirinkau kaip papildomą darbą sukurti internetinį portalą, portalo uždarbio galimybės yra labai įvairios, ir šioje srityje reikalinga pradinės investicijos, bet jos man po pusės metų darbo jau atsipirko. Tiesa mano pasirinktoi sritį yra apie 100 panašių projektų su kuriais reikia konkuruoti dėl lankytojų srauto, bet visada galima surasti naują sritį kuri dar būtų neužimta ir savo tiklus pradėti siekti jau po pirmo, ar antro mėnesio, kaip pasiseks. Čia irgi reikalinga tam tikros žinios kaip ir blogų rašyme, bet pajamos daug greitesnės, ir iš įvairių šaltinių. O sukūrus tokį portalą kur tiek turinį tiek ir peržiūras generuoja patys lankytojai, jau po kelerių mėnesių darbo jums beliks tik kelias minutes per dieną prisijungti ir stebėti kad viskas vyktų pagal jūsų planą, o pinigai bus uždirbti savaime. Sėkmės.

Autorius: Darbo Rinka