Būstas

Parketas

Jeigu norite įsigyti tikrai vertų dėmesio parketlenčių, tuomet apsilankykite artimiausiuose parketo parduotuvėse ir palyginkite kainas su tomis, kurios yra internete. Dabar daug kas mano, kad parketas internetu kainuoja kur kas pigiau, ir taip yra iš tikrųjų. Net gi turite unikalią galimybę užsisakyti parketą tiesiai į namus. O tai kainuos pigiau, negu kad pirkti iš įprastos parduotuvės, kadangi parketas vežamas tiesiai iš sandėlio ir firmai nereikia išlaikyti parketo ir parketlenčių parduotuvių patalpų.

Parketas turi būti kokybiškas ir ilgalaikis, todėl labai svarbu išsirinkti tokį parketą, kuris būtų gaminamas iš tikrai patvaraus ir natūralaus medžio. Ypač gerą kainos ir kokybės santykį gali pasiūlyti švediškos bei itališkos parketą gaminančios firmos, tačiau yra taip pat ir nemažai puikių lietuvių gamintojų. Išsirinkdami parketą, jūs galėsite išsirinkti iš pačios įvairiausios medienos – šiuo metu pats populiariausias parketas yra iš ąžuolo ir uosio.

Ąžuolo parketas dažniausiai turi gana tradicinio stiliaus, klasikinius raštus ir yra itin tvirtas. Lietuviškas parketas iš ąžuolo – tikrai vertas pabandymo, kadangi kaina yra visai nedidelė, o kokybė tikrai nuostabi. Kalbant apie švedišką parketą, jis taip pat turi nemažai savo privalumų: švedai pirmieji užpatentavo trisluoksnę parketlenčių gaminimo technologiją, todėl daug kas perka švedišką parketą, norėdami neatsilikti nuo mados ir moderniai atnaujinti savo namus.

Įvairus parketo asortimentas tik liudija, kad šiuo metu galite atsinaujinti savo būsto interjerą su pačiu geriausiu parketu – yra tikrai nemažai puikių prekių iš Švedijos, Italijos, taip pat ir iš Lietuvos. Užsisakę nemažai parketlenčių galite gauti ir nemenką nuolaidą, o prekės bus jums pristatytos tiesiai į namus, tad paskubėkite pasinaudoti šiais nuostabiais parketo pasiūlymais.