Automobiliai / Motociklai

Parodoje „Transport logistic 2015”, TimoCom pristato IT sprendimus, kurie atsiperka.

Skaičiai pasako daugiau negu tūkstantis žodžių
Skaičiai pasako daugiau negu tūkstantis žodžių

Jau 18 metų kokybė ir kiekybė yra svarbiausi TimoCom prioritetai.  Galų gale, visa tai pademonstruoja IT paslaugų tiekėjo techninė ir verslumo pažanga. Todėl nieko stebėtino, kad per pastaruosius metus, programinės įrangos bendrovė, kuri turi didžiausią transporto platformą Europoje bei siūlo susijusius produktus ir paslaugas, įsitvirtino kaip rinkos lyderė. Daugiau negu 100 000 naudotojų, kurie turi prieigą prie 450 000 krovinių ir transporto pasiūlymų kiekvieną dieną, yra svarbi mūsų sėkmės dalis. Šių metų transporto logistikos parodos Miunchene lankytojai ir vėl turės galimybę įsitikinti, kokie svarbūs individualūs ar kompleksiniai sprendimai yra jų pačių sėkmei.

TimoCom pristatys savo vertingus produktus kiekvienam, susijusiam su transportu nuo gegužės 5 d. iki 8 d.  TC Truck&Cargo®, TC eBid®, sandėliavimo birža ir TC eMap® gali būti išbandyti įvairiose darbo vietose. Visas prieinamas funkcijas, naujus telematikos paslaugų tiekėjus, o taip pat rekordus mušančius IT sprendimus ir paslaugas vienija produkto ženklas „pagaminta Vokietijoje”. Vyriausiasis atstovas Marcel Frings yra nusiteikęs optimistiškai, kad šių metų pramonės akcentai atsipirks lankytojams: „Mes siūlome produktų asortimentą, kuriam negali prilygti niekas naujumo, masto ir apimties atžvilgiu. TimoCom pavadinimas visoje Europoje reiškia saugumą ir efektyvumą, todėl mes džiaugiamės galėdami parodos lankytojams pristatyti įspūdingus faktus ir skaičius.”

Tai reiškia, kad transporto ekspertai privalo apsilankyti prie mūsų stendo Nr. 317/418, esančio 5 salėje.  Kviečiame ne tik krovinių ekspeditorius ir vežėjus, bet taip pat gamybos ir prekybos klientus bei logistinių paslaugų tiekėjus, kurie domisi sutarčių sudarymu siekiant ateityje išvengti rizikos, susijusios su jų produktais.

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.