Verslas / Ekonomika

Parodų stendo projektai nemokamai!

Norime visus paskatinti pradėti ruoštis naujam parodų sezonui dabar, kad išvengti skubos, streso ir galvos skausmo.

Iki rugsėjo 1-osios parodų stendo projektas bus nemokamas!

Didelis projektas, turintis daug segmentų, papildomų įrenginių ir funkcijų gali ilgiau užtrukti. Vasarą pradėję projektavimo darbus, patikslinę visas stendo detales, įvertinę įvairius variantus užsitikrinsite, kad dalyvaudami komercinėje prekybos ar reklamos parodoje pasieksite geriausią rezultatą.  Svarbiausia – sutaupysite.

Jeigu pasirinksite nestandartinį sprendimą, iš originaliai suprojektuotų dizaino elementų su papildomomis dekoro detalėmis, interaktyviais įrengimais,  ar kitokių žaismingais dalykais – esame pasiruošę tai įgyvendinti.

Todėl perkantiems bet kurią parodų sistemą: EGO, ISOFRAMEFLEXIFRAMEFOGA – projektavimo darbai visą vasarą nieko nekainuos.

Mūsų sprendimai Jums!

Rengiant pasiūlymus yra svarbu suprojektuoti tokį stendą, kuris atitiktų Jūsų komercinio prisistatymo poreikius!

Toks vienintelis stendo projektas,  kurio dydis ir stilius tiktų visiems, neegzistuoja. Pagal tai, kas numatoma pristatyti parodoje – produktai ar paslaugos, padėsime Jums išsirinkti įrangos tipą. Pagal individualius poreikius suprojektuosime funkcionalų ir originalų, Jūsų lūkesčius atitinkantį stendą.

Pirminiai stendo projektai iš ISOframe sistemos 

Vieno stendo 4 x 3 metrų (12 m²) ploto parodai – 4 variantai.

Pristatydami tokio stendo kelis projektų variantus, norime paaiškinti, kad sistema lanksti ir visiškai  universali. Iš tų pačių elementų galima suprojektuoti daug skirtingų ekspozicijų.

Visi projektai parengti iš 10 segmentų ISOframe sienelės su 2 LCD ekranais ir 1 prisistatymų baru.

1-as variantas. Lenkta sienelė  su monitoriais ant 4 ir 10 (stačiu kampu užlenktų) segmentų.

 2-as variantas. Viduryje stačiu kampu lenkta sienelė su monitoriais ant kraštinių segmentų.

 3-as variantas. Tiesi sienelė  su monitoriais ant 2-ojo ir 8-tojo segmentų.

 4-as variantas. Per vidurį įlenkta sienelė  su monitoriais ant kraštinių segmentų.

Lanksti sienelė lengvai keičiasi pagal sumanymą. Ji vingiuoja įvairiai dalindama stendo planą, gali prisitaikyti prie bet kokios erdvės, kiekvieną kartą sukurti  kitokį parodos vaizdą: lenktą, tiesų, kampuotą arba užapvalintą. Tokį stendą labai lengva adaptuoti naujai parodos erdvei, kitam ekspozicijos plotui ar pasikeitusiai renginio programai.

Antras projektavimo etapas

Pagal pasirinktą pirminį sprendimą toliau projektuojamas trimatis stendo vaizdas su grafika. Grafinis stendo vaizdas yra atskiras projektas, kurį užsakovai pateikia patys arba tiesiog užsako tokį projektą mums. Šio projekto sukūrimas būna galutinio paieškų etapo dalis, todėl antrame etape dažniausiai naudojama sąlyginė grafinė versija.

1. Projekto pavyzdys: ISOframe sienelė su durimis ir paslėpta sandėliavimo zona, įmontuojamomis spintomis su lentynomis taip pat info-baras ir stalas su 4 kėdėmis.

2. Projekto pavyzdys: 11 segmentų ISOframe sienelė su apšvietimo sistema, prisistatymų baras ir EGO bokštas su lentynomis.

3. Projekto pavyzdys: 7 segmentų ISOframe sienelė  su apšvietimo sistema, rakinamomis durimis ir zona sandėliui, LCD monitoriumi ir mini-baru klaviatūrai.

4. Projekto pavyzdys: 2 EGO sienelės dalinančios erdvę į dvi zonas: prisistatymų ir pokalbių.

5. Projekto pavyzdys: stendo sienelė ir prisistatymų baras iš FOGA sistemos.

Nuo projekto iki parodos

24 m²  ploto stendas iš ISOframe sistemos

Užsakovo pageidavimu suprojektavome 24 m²  ploto stendą iš ISOframe sistemos. Stendo sudėtis: lanksti sienelė  (4 x 6 x 2,5 m.), sandėlis su rakinamomis durimis, dvi įmontuojamos spintos su lentynomis, apšvietimas ir info-baras. Vėliau stendo sienelė buvo paaukštinta iki trijų metrų.

Iliustracijose:

Stendo 3D pirminis projektas

Stendo 3D projektas su grafine dalimi.

Stendo bandomasis surinkimas – aukštis 2.5 m.

Paaukštintas iki 3.0 m stendas parodoje.

Plačiau: www.dabaexpo.lt

Laukiame visų norinčių pakeisti savo parodų stendą ar atnaujinti standartinį jo „rūbą“.