Pirkiniai / Paslaugos

Pasaulinio dydžio ir žinomumo žaislų parduotuvės

Amžiaus limito čia niekada nebuvo ir nebus, nes ir mažiems, ir dideliems ten bus labai smagu. Kas toji vieta ir kur ją rasti? Ogi viskas labai paprasta – tai žaislų išparduotuvė. O jei tiksliau tai šis straipsnis bus apie didžiausias pasaulyje žaislų parduotuves, kuriose tiek mažas, tiek suaugęs žmogus bus labai nustebintas ir sužavėtas, o gal net šiek tiek apsvaigęs nuo žaislų gausos.

Meilę žaislams išsiugdome dar būdami maži, todėl visai nenuostabu, kai jau suaugę žmonės dar perka lėles ar jų kolekcijos pilnos kitų širdžiai mielų ir kartais net labai brangių ir unikalių žaislų. Taigi, jei savo širdyje dar bent minutėlei esate mažas vaikas ir Jums nesvetimi žaislai ir jų istorijos – kviečiame į smagų ir nepakartojamą didžiausių žaislų parduotuvių pasaulį!

Šiandieninei vartotojiškumu pagrįstai visuomenei darosi vis sunkiau rasti vietą, kur būtų galima ne tik apsipirkti, bet ir smagiai pabūti ir net pažaisti su mažaisiais savo šeimos nariais. Todėl tokiu atveju Jums gali padėti žaislų parduotuvės, kurios visomis išgalėmis stengiasi įtikti savo lankytojui ir pirkėjui.

žaislai

Turbūt viena labiausiai žinomų žaislų parduotuvių Niujorko mieste yra „FAO Schwarz“. Šios parduotuvės istorija prasidėjo dar prieš 150 metų, kuomet jaunas vokiečių imigrantas, vardu Frederikas August Otto Schwarz, turėjo viziją sukurti magišką imperiją, kurioje būtų žaislų iš viso pasaulio. Frederiko parduotuvėje meistriškai puikavosi žaislai net iš Europos. Jam vadovaujant, verslas sparčiai augo, o parduodami žaislai buvo tarsi aukščiausios kokybės ženklai. Maždaug 1900 metais parduotuvė buvo pervadinta ir įgavo savo dabartinį vardą „FAO Schwarz“. Tuo metu tai buvo didžiausias žaislų platintojas pasaulyje. Šioje parduotuvėje rasite viską, apie ką net nedrįsote pasvajoti. Taigi, šios parduotuvės koncepcija, kuri buvo sukurta dar 1856 metais, savo viziją išsaugojo iki šiol.

žaislai

Dar viena mažų ir didelių vaikų svajonė pildosi „Toys R US“ parduotuvėje. Ten galima rasti net keletą teminių sričių, specialiai sukurtų visiems lankytojams. Mažos mergaitės ras visus reikiamus priedus ir aksesuarus savo lėlių namui, o berniukai bus sužavėti Jūros periodo parko dinozaurais. Jei pabostų tiesiog vaikštinėti ir apžiūrinėti žaislus – galite viską apžiūrėti iš įspūdingo, besisukančio „Velnio“ rato.

žaislai

Vyresni vaikai ir paaugliai ras mėgstamos veiklos „R“ zonoje, kurioje pilna visokių elektroninių dalykų ir mėgstamiausių video žaidimų bei muzikos. Žaislus galima paliesti, išbandyti, o svarbiausia – pažaisti ir išsirinkti patį mylimiausią. Šioje parduotuvėje tiesiog būtina atsipalaiduoti ir pamiršti apie skubantį laiką!

Trečioji įspūdingiausių parduotuvių sąraše, tai Lego parduotuvė Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Šios mažos kaladėlės ir didžiulės konstrukcijos nesiliauja stebinti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų.

žaislai

Šioje Lego parduotuvėje galima apžiūrėti ne tik šimtus teminių produktų, tačiau ir iš anksto sumontuotų kūrinių. Norintieji gali ne tik nusipirkti patikusį kaladėlių rinkinį, tačiau ir pažaisti su jau surinktu šedevru.

Trumpam persikelkime į Europą ir susipažinkime su didžiausia žaislų parduotuve, esančia Londone. Parduotuvė „Hamleys“ savo istoriją pradėjo dar tuomet, kai Vestminsterio tiltas buvo ką tik atidarytas eismui, tačiau ne automobiliams, o arklių traukiamiems vežimams. Parduotuvėje, jos gyvavimo pradžioje, buvo galima rasti ne tik alavinių kareivėlių ar skudurinių lėlių, bet ir medinių arkliukų, kroketo rinkinių, burlaivių modelių ir valdomų marionečių.

Šiandien „Hamleys“ parduotuvė yra įsikūrusi net 7-nių aukštų pastate, o kiekviename iš jų veikia įvairios ekspozicijos ir virtualios parodos. Vaikų šioje parduotuvėje laukia mediniai žaislai, lėktuvai, traukiniai ir automobiliai, veiksmo herojai, lėlių ir lego pasaulis.

žaislai