Kompiuteriai / internetas

Pasiimk MEZON mobilųjį internetą prie jūros

Atostogauti tai atostogauti, bet ryšio su draugais ir visu pasauliu taip pat nesinori prarasti, ar ne? Puikus sprendimas – į atostogų lagaminą įsidėti ir MEZON interneto USB modemą.

 Būsi Palangoje, Nidoje, Šven­tojoje, Klaipėdoje ar kitur – į bet kurį kompiuterį įsijungęs mažą stilingą MEZON USB modemą vėl galėsi naršyti ir domėtis pasaulio įvykiais, sužinosi internete apie renginius ir pramogas, pasišne­kėsi per „Skype“, draugams rašysi elektroninius laiškus ir siųsi jiems savo nuotraukas bei dar daug kitų dalykų nuveiksi, juk interneto er­dvės – beribės. O gal nori suderinti atostogas su darbu? Tuomet irgi pravers belaidis internetas MEZON – ilsėkis pajūryje ir dirbk pažangiausiu 4G technolo­gijos mobiliuoju internetu.

Jokių įsipareigojimų

Jeigu dar nesinaudoji 4G inter­netu MEZON nuolat, gal tau patiks naujas pasiūlymas – išankstinio mokėjimo MEZON paslauga. Nau­dotis ja – labai paprasta. Tereikia įsigyti MEZON išankstinio mokė­jimo pakuotę, ir tu – jau mobilus. Pakuotėje rasi ne tik MEZON in­terneto USB modemą, bet ir dova­ną – pradinį 50 Lt vertės kreditą. Ir nereikės pateikti jokių asmens duomenų, nereikės pasirašyti jokių sutarčių, o mokėsi tik tada, kai nau­dosiesi internetu, ir mokėsi tiek, kiek siųsi duomenų.

Tik tada, kai reikia

Išankstinis mokėjimas labai tinka moksleiviams, kurie dar ne­gali patys prisiimti įsipareigojimų pasirašydami sutartis, tačiau trokšta visada turėti ryšį su draugais ir visu pasauliu. Tėvams tai irgi geras būdas kontroliuoti vaikų išlaidas internetui. Nauja paslauga naudinga ir studentams, ir verslininkams, taip pat užsienio svečiams ir visiems, kas mobiliuoju internetu nesinau­doja nuolat, bet nori turėti prieigą iš karto, kai tik jos prireiks – ne tik namuose, bet ir komandiruočių, atostogų ar kitų išvykų metu.
belaidis internetas

Sparčiausias mobilusis

MEZON išankstinio mokėjimo paslaugos vartotojai naudojasi spar­čiausiu mobiliuoju internetu rinkoje – jiems suteikiama iki 10 megabitų per sekundę (Mb/s) greitaveika, kuri puikiai tinka didelės apimties byloms siųsti bei gauti. Kai mobilusis internetas tapo toks greitas, juo naudotis – tikras malonumas!

Lengva įsigyti ir naudotis

Išankstinio mokėjimo MEZON sąskaita pildoma 10-100 Lt vertės nominalais, o įnašo sumą kiekvie­nas renkasi pats. Interneto paslauga kainuoja po 2 ct už vieną megabaitą. Papildyti savo išankstinio mokėjimo sąskaitą galima dviem būdais: MEZON pardavimo salo­nuose arba naudojantis elektroni­nės bankininkystės paslaugomis – apsilankius MEZON interneti­nėje parduotuvėje arba savitarnos portale. Netrukus bus pasiūlyta galimybė pasipildyti sąskaitą ir loterijos „Perlas“ terminaluose. Išankstinio mokėjimo pakuo­tę galima įsigyti MEZON parda­vimo salonuose arba užsisakius elektroninėje parduotuvėje www.mezon.lt – įranga pristato­ma nemokamai visoje Lietuvoje.

Šaltinis: www.spredas.lt